Aktorja e njohur turke ndahet nga i dashuri

18/03/2019 - 21:34

Zemrat e publikut shqiptar i mori me rolin që kishte te seriali “Kara Sevda”. Mediet turke kanë raportuar se aktorja Melisa Asli Pamuk, është ndarë nga i dashuri i saj, aktori Tolga Sala.

Sipas këtyre medieve, dyshja kanë vendosur që t’i japin fund lidhjes që filloi vitin e kaluar dhe do jenë vetëm miq.

Madje, kanë filluar të dalin zëra se Melisa Asli ka filluar një romancë me aktorin Alperen Duymaz, të cilin e ka të “dashur” te seriali “Përplasja” ku aktorja e ka rolin e ‘Xhemres’.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të famshme dhe të dashura për publikun shqiptar.

Një vajze të vogël, e cila gjeti një prezervativ të përdorur në ushqimin që kishte blerë në McDonald’s, i është bërë një test STD për të

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93-vjetorin e lindjes, d

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar

Pornostarja Anna Ciriani është mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian.