Aktorja e penduar për tatuazhet

21/07/2019 - 09:25

Aktorja e njohur Jessica Alba ka folur së fundmi për tatuazhet e saj, teksa rrëfeu se vendosi të realizonte 3 të tillë me shenjat e horoskopit të fëmijëve të saj dhe konstelacionet e tyre.

Ndonëse për këto ajo nuk do të pendohet kurrë, Jessica ka rrëfyer se do të donte të mos kishte bërë disa tatuazhe në rininë e saj. “Kam disa tatuazhe, dhe pendohem për një prej tyre… ndoshta dy”, ka treguar ajo në një intervistë për Refinery29.

I pari është një fjongo që është pozicionuar poshtë kurrizit.

Ndërsa tjetri është një lule në të pasmen e qafës, të cilën nuk po mundet ta fshijë as me lazer.

“E kam bërë kur isha 17 vjeç dhe jam shumë e acaruar. Jam munduar ta heq me lazer shumë herë dhe nuk po fshihet. Do doja shumë të kisha menduar për diçka që do ishte domethënëse përtej kohës, sepse kur bën një tatuazh në moshën 17 vjeç, tani që je 38 mendon: “Hmm, nuk e di nëse kjo është shumë domethënëse.” Por për këtë të fundit, fëmijët janë përgjithnjë”, ka përfunduar aktorja.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja kosovare, Eliza Hoxha, njëkohësisht deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, ka rezultuar pozitive me koronavirus.

2 korriku e kthen Saturnin mbrapa, nga Ujori ai hidhet në Bricjap, tek një shenjë që dashuron dhe udhëheq, ku do të qëndrojë deri para Kr

Ndonjëherë ndodh që në trup zbulon shenja ose të nxira të cilat shfaqen krejt papritur.

Një grua në Brazil ka mbytur me një jastëk djalin e saj 11-vjeçar, pasi i kishte ardhur në “majë të hundës” përdorimi i telefonit nga ana

Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e futbollit në Itali.

Gratë nuk janë kurrë të lumtura, por ka disa që janë veçanërisht të prirura për të qenë të pakënaqura.

Ish-miss Kolumbia, e cila humbi këmbën e saj të majtë si pasojë e një gjendje të rrallë, duket se ka lënë pas krahëve vështirësitë e sëmu

Vajza e regjisorit të njohur Steven Spielberg, Destry Allyn, është fejuar me aktorin shqiptar Genc Legrand.

Temperaturat e larta të muajve të verës janë një nga problemet më të mëdha të stinës.

Deputeti opozitar i parlamentit të Shqipërisë, Halit Valteri është bërë baba për herë të parë.