Aktorja flet hapur: Ish i dashuri nuk dinte të kryente marrëdhënie seksuale

14/08/2020 - 11:56

Aktorja amerikane Olivia Munn, ka ndarë një sekret intim me publikun. Ajo është shprehur se një prej të dashurve të saj në të shkuarën ishte “shumë keq në marrëdhënie seksuale”.

Deklaratat e saj vijnë pas ndarjes me Aaron Rodgers dhe Tucker Roberts. Aktorja foli për komedianen Whitney Cummings rreth eksperiencave të saj në të shkuarën dhe se ish-i dashuri nuk i plotësonte nevojat.

“Kisha një të dashur, i cili ishte më i keqi, më i keqi në seks”, tha ajo.

Ish-prezantuesja në TV G4 hodhi idenë se personazhi misterioz mund të jetë homoseksual. Ajo zbuloi se ky person i veçantë dëshironte të kryente marrëdhënie me drita fikur, që sipas saj do të thotë që nuk donte t’i shikonte fytyrën sepse përballë kishte një vajzë. “Së fundmi e kam kuptuar këtë”, tregoi ajo.

Ylli amerikan ka qenë e lidhur deri në 2017-n me sportistin Aaron Rodgers. Më vonë ajo u lidh me Tucker Roberts, por lidhja e tyre përfundoi në fund të 2019-s. Kjo nuk është hera e parë që Munn tregon hapur sekrete të jetës së saj. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dua Lipa, këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare shpeshherë ka shprehur publikisht mospëlqimin që ka për presidentin Donald Trump.

Për dikë më e lehtë e për dikë më e vështirë, por për të gjithë, shprehja e ndjenjave mbetet pak sfiduese. Megjithatë, janë një pjesë e s

Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet e shkruara.

Edhe pse ekzistojnë tre simptoma kryesore të infektimit nga koronavirusi, nje hulumtim i ri ka gjetur se njerëzit me shendet të lig dhe t

Çdo grua, pavarësisht nga personaliteti i saj, shijet e saj ose ambienti në të cilin jeton, meriton të përmirësohet çdo ditë.

Të gjithë keni dëgjuar të flitet për produktet e reja të duhanpirjes të cilat veçojnë nikotinën nga tymi i dëmshëm i duhanit.

Amerikanja, Nikole Mitchell ka vendosur që të lërë punën në kishë dhe të bëhet striptiste.

Një nxënës 14-vjeçar, i cili ngacmohej sistematikisht nga shokët e klasës në një shkollë me konvikt vari veten vetëm disa ditë, pasi bash

Statistikat parashikojnë se ka rreth 3 miliardë përdorues të smartphoneve.