Aktorja sexy durrsake rikthehet fuqishëm, gati për filmin e radhës (FOTO)

20/05/2018 - 18:40

Pasi u ngjit në teatrin e Korçës me ‘Vetëvrasësin’, aktorja durrsake Olta Gixhari tani kthehet me një rol në film.

Prej kohësh atë e kishim parë të tërhequr, por tashmë është momenti i duhur që Olta të kthehet. Dhe si gjithmonë biondja sexy e skenës nuk e humbet sharmin e saj.

Në postimin e fundit ajo shfaqet duke regjistruar një nga skenat e filmit. Nuk jepen shumë detaje për projektin e fundit, por ajo që garantohet nga pamjet është se Olta do të nxjerrë në pah më të mirën e saj.

 

#Papadhimitri #film #director #Love #onset

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nuk është e thjeshtë të jesh e martuar me Kanye West dhe këtë gjë e di e gjithë bota.

Historia e Gemma Nuttall ka prekur thellë opinionin në Britani. Vajza 29-vjeçare humbi betejën 5-vjeçare me kancerin e vezoreve.

Të gjithë prindërit e dinë, është gjithmonë shumë stresuese kur fëmija sëmuret ose lëndohet.

Douglas Martin u shfaq nëpër lajme para disa muajsh, dhe tha se ishte ndarë nga e dashura, Yanet Garcia, që njihet si një nga prezantuese

Ishte rrahur prej vitesh, ishte fyer e ofenduar.

Nga Italia në Kanada, femrat që jua sjellim më poshtë, kanë punuar në nivele të ndryshme, qoftë në parlamente apo qeveri, ndërsa ajo për

Deniza Miftari është 22 vjeç, por mosha nuk e ka penguar që të fitojë një nga betejat më të rëndësishme të jetës.

Lulja e Indisë, Neelakurinji, që lulëzon çdo 12 vjet  wshtw një nga lulet më të rralla në botë.

Mbajtja dhe shtrëngimi i duarve me një person që e doni është shumë e natyrshme dhe  psikologët janë vërtet të interesuar të studiojnë kë