Aktorja shqiptare prezanton të dashurin afrikan: Ndihemi shumë mirë me njëri-tjetrin!

31/10/2020 - 18:45

Adriana Matoshi pranoi se është në një lidhje dashurie në “Shiko Kush LUAN”, por përgjigja mbeti me aq. Nuk ka vonuar shumë që aktorja të zbulojë jo vetëm detaje nga romanca e re në të cilën është përfshirë, por ka prezantuar për herë të parë edhe djalin që i ka rrëmbyer zemrën.

Në një intervistë për “Prive”, Adriana ka folur ‘pa dorashka’ për partnerin, futbollistin afrikan Keith Groeneveld. “Unë e kam një lokal ku rri aty dhe Keith ka ardhur aty edhe e kam parë shumë më parë, e kam pritur si klient dhe kemi folur ‘Si je, a je mirë?’ po vetëm kaq. Ne jemi duke u ndjerë shumë mirë me njëri-tjetrin, e kuptojmë njëri-tjetrin jashtëzakonisht shumë. Unë më përpara nuk e kam njohur Keithin, as Keithi nuk e ka ditur kush jam unë”, ka treguar Adriana.

Pa koment nuk ka mbetur as Keith, i cili ka rrëfyer se si ia fitoi zemrën Adriana. “Për herë të parë e pashë në Dar, vura re se ka një zemër të mirë dhe të madhe. Është shumë e sjellshme, pastaj herën e parë që dolëm për darkë folëm për shumë gjëra. Folëm për jetën e saj, jetën time dhe për gjithçka. Për planet dhe synimet tona dhe pastaj më ‘zuri’. Kjo përshtypje dhe mbeti në mendjen time gjatë gjithë kohës”, është shprehur Keith.

Adriana ka reaguar së fundmi edhe me anë të një postimi në Instagram, pas mesazheve që ka marrë lidhur me intervistën: “Dashuria edhe lidhja mua nuk më bën as njeri më të mirë, as më të keq. Dashuria vetëm mundet të më bëjë më të lumtur!”

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vdekja e Diego Armando Maradonës fatkeqësisht është shoqëruar me polemika e skandale.

Larg Londrës, Meghan Markle dhe Princ Harry festuan “Ditën e falënderimeve” për herë të parë në vilën e tyre 14 milionë dollarëshe në San

Për disa njerëz është shumë e vështirë të ngrihen herët në mëngjes dhe disa pretendojnë se është e pamundur të ngrihesh herët dhe të jesh

Princi i Suedisë Carlos Felipe dhe gruaja e tij, Princeshë Sofia, kanë dalë pozitiv me koronavirus.

“Për 12 orë, Diego nuk ka pasur vëmendje ose kontroll nga personeli mjekësor”,- kështu është shprehur Matias Morla, avokati i Di

Vladimir Putin thuhet se ka një vajzë ‘të fshehtë’ adoleshente, nëna e së cilës është një punonjëse sanitare e kthyer në milionere, sipas

Një grua nga Turqia ka gjetur mënyrën më interesante dhe goditëse për të njoftuar të afërmit e saj se gjatë peridhës së Covid-19 nuk pret

Australianët kanë ngatërruar legjendën e futbollit Maradona me divën e pop-it, Madona, pas lajmit të hidhur të vdekjes së argjentinasit,

Vdekja e Diego Maradonës mund të shkaktojë një grindje familjare mbi pasurinë e tij, ndërsa ai lë pas pesë fëmijë që i njohu si të tijët