Alba Hoxha prezanton motin me këmbë përpjetë! (VIDEO)

Postuar: 20/06/2018 - 20:05

  Janë bërë shpesh virale në rrjetet sociale videot e prezantueseve të motit nëpër botë të cilat shfaqen super seksi.

Këtë here, çudia vjen nga Shqipëria. Balerina Alba Hoxha, e cila njëkohësisht prezanton motin, ka habitur me videon e përgatitur jashtë transmetimit. 

 

(P.s tek Part 3 do parashikojme jo vetem motin por dhe ndeshjet ⚽️)

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Sërish dhunë mes çifteve të famshme.

Zbulohen emrat e të zgjedhurve të kryeministrit Edi Rama në media për fluturimin e radhës me kompaninë e fluturimeve "Air Albania".

Belen Roka është bërë objekt i mediave rozë, që lidhen me sportin në Spanjë.

Një baba iranian është akuzuar se ka dërguar vajzën e tij të bëjë testin e virgjërisë pasi zbuloi se ajo kishte një të dashur sekret.

Një pakujdesi e pilotëve ka shkaktuar lëndimin e më shumë se 30 pasagjerëve indianë.

Një grua ishte duke pastruar dhomën e vajzës së saj, kur u tmerrua nga ajo çfarë pa poshtë krevatit.

Një kirurg kalifornian dhe e dashura e tij janë vënë nën akuzë për drogimin dhe sulmin seksual ndaj dy grave, ndërsa autoritetet thonë se

Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar Flori Mumajesi, ka treguar për herë të parë publikisht simpatinë e tij për një ndër politikan

   Coca-Cola njihet në të gjithë botën për pijen e famshme me gaz, por shumë shpejt mund të njihet edhe për pijet me kanabis.

   Të përjetësuar në mermer, gangesterët e viteve ’90 nuk e kanë kursyer luksin as në “botën tjetër”…