Albano Bogdo humb njeriun e shtrenjtë të familjes

19/02/2020 - 18:12

Aktori i humorit, Albano Bogdo, ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të gjyshes.

Përmes një dedikimi të ndjerë në rrjete sociale, aktori shpreh dashurinë e tij për gjyshen, ndërsa i thotë që të vazhdojë ta "shohë nga lart, derisa të bashkohet me të".

“Tani, fli e qete, e shtrenjta ime. Bashkohu me gjyshin, i cili, siç thoshe vete, po të priste. Tani që më le, e kuptoj. Ato miliona herë që të kam thënë se sa te dua, nuk mjaftojnë. Duhet te të kisha thënë më shumë. Por, vazhdo më shih nga lart. Do të ta them përditë, derisa te bashkohem dhe unë me ju. Fli e qetë më në fund Stoli Bogdo,”- shkruan Albano, ndërsa ka publikuar edhe një foto të gjyshes së tij të ndjerë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Karantina ka lënë edhe një nga futbollistët më të mirë në botë pa berber.

Familja Kennedy është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë pasi mbesa e Robert Kennedy është zhdukur së bashkë me djalin e saj të vog

Ditën e diel, përveçse të gjithë ishim të detyruar ta kalonim në karantinë, edhe moti nuk premtoi shumë.

Vajza 19-vjeçare e boksierit Floyd Mayweather, Iyanna është arrestuar për sulm të rëndë me armë vdekjeprurëse, pasi kishte goditur një gr

Një infermiere nga Anglia, Shirley Watts, ka postuar një video mjaft prekëse në rrjetet sociale.

Avokado kombinon fuqitë e saj me vetitë anti-inflamatore të mjaltit dhe fuqinë qetësuese të tërshërës dhe i jep lëkurës sonë hidratim dhe

Edhe pse të gjithë jemi të vetëdijshëm që gjatë pandemisë së koronavirusit është çështje kyç të mbahet higjiena dhe rregullisht të dezinf

Shkencëtarët që bënë klonimin e parë të suksesshëm në botë, duke krijuar delen Dolly, thuhet se janë në bisedime me qeverinë britanike pë