Albërie Hadërgjonaj tregon arsyen pse u tradhtua nga ish-bashkëshorti

22/02/2021 - 19:37

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret që për vite me rradhë është pëlqyer nga publiku. Albëria, falë punës së saj, ka fituar zemrën e gjithë shqiptarisë.

E ftuar në emisionin “NIN”, ajo ka zbuluar disa të pathëna nga jeta e saj personale, përkatësisht rreth martesës që ka pasur.

Këngëtarja tregoi shkaqet që ishte tradhtuar nga ish-burri.

“Ish-bashkëshorti im pati sukses në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm, ishte shumë i ri, madje edhe bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, ai kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh ajo.

Këngëtarja u shpreh se edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashurie në të ardhmen, për mos t’ju bërë barrë vajzave të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shkënda Lili është një detektive private, e cila investigon çështje të ndryshme sipas kërkesave të klientëve.

Disa njerëz kanë prirjen e natyrshme të qëndrojnë të lumtur dhe pozitivë edhe në situata të tmerrshme, ndërsa të tjerët thjesht vërshojnë

Printimet në dimër janë tendenca më mbreslënëse e sezonit, e cila synon të transformojë stilin tuaj!

Diego Maradona u nda nga jeta në nëntorin e vitit të kaluar për shkak të një arresti kardiak në moshën 60-vjeçare.

Ky është momenti dramatik, kur një fuoristradë e bardhë futet brenda një supermarket në Britani, duke i hedhur blerësit në ajër.

Albatrosi i njohur me emrin ‘Wisdom’ (Dituri), zogu i egër më i moshuar i botës, ka çelur vezën e saj në moshën 70-vjeçare.

Të gjithë njohim njerëz me fytyrë të përsosur, dhe shumica prej nesh, me siguri, i kemi zili.

Fëmijët e vegjël mund të preken mesatarisht tetë herë nga ftohja në vit, por ka mënyra të thjeshta për t’ju forcuar sistemin imunitar.

Të gjithë e dinë se limonët janë të dobishëm për shkak të nivelit të lartë të vitaminës C.

Khloe Kardashian ka publikuar disa imazhe të reja në rrjete sociale, por fytyra e saj i ka bërë sërish fansat të mendojnë se i është nëns