Aplikacioni që po "çmend" VIP-at, si duken kur të plaken (FOTO)

16/07/2019 - 20:08

Në përgjithësi filtrat për foto përdoren për të na bërë sa më të bukur. Por FaceApp është aplikacioni që po çmend personazhet e njohur.

Ai është një aplikacion i cili krijon mundësinë që të gjithë të shikojnë veten se si do të duken pas 50 vitesh. Ditën e djeshme Bebe Rexha ishte ndër të parat nga personazhet e njohur shqiptarë që nisi lojën e publikimit të fotove të tilla.

Menjëherë pas saj të gjithë filluan ta provonin aplikacionin e ri. Ja disa prej persomnazheve të njohur shqiptarë e të huaj që e kanë përdorur, fotot e të cilëve do t’ju shkrijnë së qeshuri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mark Bloomfield kishte pasur një karrierë domethënëse në botën e vullnetarizmit në vendet më të varfra të botës, Indi dhe Afrikë mbi të g

Mark Bloomfield kishte pasur një karrierë domethënëse në botën e vullnetarizmit në vendet më të varfra të botës, Indi dhe Afrikë mbi të g

Personazhe të njohur të artit dhe skenës shqiptarë, në mënyra të ndryshme u solidarizuan duke dhënë ndihmën dhe mbështetjen e tyre pas tr

Një modele është gjetur e pajetë pranë djalit të saj 2-vjeçar në një plazh gati një javë pasi rezultonin të zhdukur.

Bananja është një frut mjaft i dobishëm si për trupin dhe mendjen tuaj.

Murinjo është padyshim një nga trajnerët më të mirë në botë dhe protagonist si në fushën e blertë, ashtu edhe jashtë saj.

Identifikohet origjina kimike e reagimi fiziologjik ndaj një frike të madhe.

Irina Morozyk, gruaja e futbollistit ukrainas Nikolai, është bërë e famshme me përfshirjen e saj në futboll.

Në vitin 1989, një çift nga Long Island pagoi afërsisht 100 dollarë për blerjen e një garazhi.

Arabia Saudite po planifikon të ndërtojë një qytet-shtet të ri ndërkufitar, të qeverisur nga ligje perëndimore, si pjesë e strategjisë së