Aplikacioni që po "çmend" VIP-at, si duken kur të plaken (FOTO)

16/07/2019 - 20:08

Në përgjithësi filtrat për foto përdoren për të na bërë sa më të bukur. Por FaceApp është aplikacioni që po çmend personazhet e njohur.

Ai është një aplikacion i cili krijon mundësinë që të gjithë të shikojnë veten se si do të duken pas 50 vitesh. Ditën e djeshme Bebe Rexha ishte ndër të parat nga personazhet e njohur shqiptarë që nisi lojën e publikimit të fotove të tilla.

Menjëherë pas saj të gjithë filluan ta provonin aplikacionin e ri. Ja disa prej persomnazheve të njohur shqiptarë e të huaj që e kanë përdorur, fotot e të cilëve do t’ju shkrijnë së qeshuri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fotoja e një peshku me dy gojë u bë menjëherë virale, pasi u postua nga një grua në SHBA, e cila e kishte kapur në Nju Jork.

Pas divorcit me aktoren Angelina Jolie duket se marrëdhëniet e aktorit Brad Pitt me gjashtë fëmijët e tij nuk janë edhe aq të mira.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa feston gjatë ditës së sotme 24-vjetorin e saj të lindjes.

Çifti i showbizit Justin Bieber dhe Hailey Baldwin e kanë caktuar datën se kur do të zhvillojnë ceremoninë e dytë të martesës.

Roopkund, një liqen i largët i lartë në Himalajet Indiane, është shtëpia e një prej mistereve më të mëdha të arkeologjisë: skeleteve të r

Majmunët duan të dominojnë jetën në Japoni.

Pas një paralajmërimi që po qarkullonte në rrjet, shumë ndjekës të Instagram u shqetësuan se fotografitë e tyre mund të përdoren.

Dwayne Johnson ishte aktori më i paguar i vitit të kaluar, sipas renditjes vjetore më të fundit të Forbes.

Presidenti i SHBA-së Donald Trump është bërë gjysh për herë të 10-të.