Arbana Osmani, mes lotësh kujton Adelajdën (FOTO)

12/11/2018 - 22:40

Koncerti që i dedikohet humbjes së gazetares Adelajda Xhemani dhe që mblodhi emra të artit dhe muzikës, u prezantua nga moderatorja Arbana Osmani, e cila dikur e ka lakuar gjatë emrin e Adelës në edicionin e Big Brother.

Ky prezantim ka qenë ndër më emotivët për moderatoren.

“Duke luftuar me lotet sonte gjate prezantimit te koncertit “Ne vend te Adeles”,- ka shkruar Arbana në postimin e saj, ku duket mjaft e prekur.

Adelajda humbi jetën në banesën e saj një vit më parë, si pasojë e një ataku kardiak.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Antarktida perëndimore po përballet me shkrirjen e akullnajave për shkak të ngrohjes së ujit të detit.

Meghan Markle dhe princi Harry sot festojnë njëvjetorin e martesës.

Aktori i njohur Arnold Schwarzenegger është sulmuar nga një person, teksa po merrte pjesë në një aktivitet sportiv në nder të tij, në një

Festë e madhe e Bayernit për titullin e fituar në javën e fundit të Bundesligës.

Hëna e plotë e majit njihet zakonisht si hëna e luleve për shkak të të gjitha lulëzimeve këtë muaj.

Arnold Schwarzenegger u sulmua pas krahëve gjatë një eventi në Johannesburg, në Afrikën e Jugut.

“Në pamje të parë Gerta Miftari duket si çdo vajzë tjetër e moshës së saj.

Ndonëse kanë kaluar 30 vjet nga publikimi për herë të parë, superhiti "Like a Prayer" i kënduar nga ylli botëror të popit Madona ngjalli