Arjola Demiri "mbyt" Irgen Çelën, i hipën mbi shpinë! (FOTO)

16/02/2020 - 14:59

Arjola Demiri dhe Irgen Çela janë dy aktorët që luajnë çiftin e lumtur në “Portokalli”, por luajnë edhe në filmin “I love Tropoja”. Aktualisht aktorët e këtij filmi ndodhen në Zvicer ku edhe po jepet ky film për shqiptarët e Zvicrës.

E ndërsa ndodhen atje për disa ditë, ata po e kalojnë më së mirë kohën e lirë. Në një nga videot e postuara në Instagram, Arjola Demiri shfaqet duke mbajtur mbi shpinë Irgenin, por halli është se ai duhet t’ja kthejë xhiron. Megjithëse me vështirësi ai ja del t'ia bëj një xhiro mbi shpinë Arjolës. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një histori rrëqethëse vjen nga Irlanda e Veriut, për shkak të koronavirusit.

Një nga kamerierët e mbretëreshës Elisabeth II është infektuar me koronavirus.

Presidenti Donald Trump thotë se nuk do të mbështesë ligjin për sigurinë e Princit Harry dhe Meghan, të zhvendosur nga Kanada për në SHBA

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në Villaguattera di Rubano, në zonën e Padovës, ku një 54-vjeçar i dha fund jetës të shtunën në mëngjes,

Modeli shqiptar Rolando Lekaj, jep një lajm të mirë për shqiptarët, që po luftojnë prej javësh me koronavirusin.

Prezantuesi dhe kantautori i njohur, Ardit Gjebrea, iu bashkua nismës së Bashkisë së Tiranës për të ndihmuar familjet në nevojë.

200 mijë euro vetëm e vetëm për t'u kthyer në vendlindjen e tij.

Prej më shumë se dy javësh, vendi ynë është mbyllur si pasojë e përhapjes së Covid-19.

Në këto ditë izolimi, kur të gjithë qytetarët e Kosovës qëndrojnë në shtëpi, në Suharekë kanë gjetur një mënyrë mjaft interesante për të

Nga sot nis llogaritja verore e kohës, ndërkohë që keni humbur një orë nga gjumi juaj.