Arjola Shehu tregon si e hoqën papritur nga puna në televizion

12/02/2020 - 22:22

Arjola Shehu sot prezanton emisionin “Ditë e re” në “Ora News”, por dikur moderatoren bukuroshe e kemi parë edhe në emisionin “Kush vjen për drekë” në TV Klan dhe në emisionin “Tek unë” në INTV.

E ftuar në “Ditë e re” mëngjesin e sotëm ishte Liesa Haxhiasllani, e cila gjatë intervistës ka treguar se në Top Channel e kanë lajmëruar që në muajin korrik se nuk do të jetë më pjesë e televizionit. Menjëherë ka ndërhyrë Arjola duke treguar, mesa duket një eksperiencë personale.

“E ke provuar ndonjëherë të të thonë me 31 gusht, që nuk je më në punë, kur sezoni i ri fillonte në 4 shtator?”, ka thënë me ironi Arjola, pa e bërë të ditur nëse po fliste për punën e saj në Klan apo në INTV.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Karantina ka lënë edhe një nga futbollistët më të mirë në botë pa berber.

Familja Kennedy është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë pasi mbesa e Robert Kennedy është zhdukur së bashkë me djalin e saj të vog

Ditën e diel, përveçse të gjithë ishim të detyruar ta kalonim në karantinë, edhe moti nuk premtoi shumë.

Vajza 19-vjeçare e boksierit Floyd Mayweather, Iyanna është arrestuar për sulm të rëndë me armë vdekjeprurëse, pasi kishte goditur një gr

Një infermiere nga Anglia, Shirley Watts, ka postuar një video mjaft prekëse në rrjetet sociale.

Avokado kombinon fuqitë e saj me vetitë anti-inflamatore të mjaltit dhe fuqinë qetësuese të tërshërës dhe i jep lëkurës sonë hidratim dhe

Edhe pse të gjithë jemi të vetëdijshëm që gjatë pandemisë së koronavirusit është çështje kyç të mbahet higjiena dhe rregullisht të dezinf

Shkencëtarët që bënë klonimin e parë të suksesshëm në botë, duke krijuar delen Dolly, thuhet se janë në bisedime me qeverinë britanike pë