Arnold Schwarzenegger sulmohet pas krahëve me një shqelm (VIDEO)

19/05/2019 - 11:04

Arnold Schwarzenegger u sulmua pas krahëve gjatë një eventi në Johannesburg, në Afrikën e Jugut.

Aktori, ish-guvernator i Kalifornisë, sot 71 vjeç, po filmonte performancën sportive të disa fëmijëve gjatë një "live" në "Snapchat", kur papritur u godit pas shpatullave të tij dhe me një hedhje në ajër, i gjuajtën një shqelm mbi shpinë.

Agresori u kap menjëherë nga rojet e sigurisë.

Në "Twitter" Schwarzenegger, pasi u largua nga "Sandton Convention Centre" e Johannesburgut, ka dashur të qetësojë fansat duke shkruar:

"Faleminderit për interesimin, por nuk keni pse shqetësoheni. Mendova se më shtyu turma, gjë që ndodh shpesh. Më pas kuptova se mora një shqelmim dhe këtë e kuptova vetëm pasi pashë videon, si të gjithë ju.

Jam i lumtur vetëm që, ai idioti nuk arriti të më prishte direkten në Snapchat", shkruan ish-Terminatori.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këto justifikime duhet të shërbejnë si një paralajmërim për partnerët e dyshimtë.

Një statujë e Marilyn Monroe është vjedhur nga shëtitorja e famës në Hollivud, duke shkaktuar habi dhe zemërim.

Një grua e moshuar ndodhet në gjendje të rëndë në spital pas një aksidenti rrugor ku u përfshi eskorta e Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit

Modelja e njohur playboy Simone Holtznagel, ka shokuar me deklaratën e saj: “Gjoksi i madh ta shpif dhe shkakton dhimbje!”.

Shumë njerëz janë bërë të famshëm dhe të pasur vetëm nga Instagrami dhe nëse ky aplikacion nuk do te ekzistonte, me siguri as ata vetë nu

Nëse akoma nuk e keni parë videoklipin e ri të Taylor Swift-it do të thotë se s’keni hyrë në Youtube, Facebook, Instagram, praktikisht se

Duhet të thuhet, megjithatë, se studimi i shenjave të zodiakut nuk bazohet në kritere shkencore të provuara, por në një ideal.

Maurizio Sarri të dielën u zyrtarizua si trajneri i Juventusit, pas marrëveshjes që klubi italian arriti me Chelsean për ta liruar trajne

Telefonat celularë janë kthyer në një pjesë të pandashme të jetës sonë dhe shumë nuk i heqin nga dora as kur hyjnë për të kryer nevojat e