Arrestohet pornostarja që akuzoi Presidentin Trump

Postuar: 12/07/2018 - 11:39

Ylli i pornografisë e njohur me emrin artistik Stormy Daniels e cila u vu në qendër të mediave botërore pas deklaratës së fortë se kishte pasur një aferë seksuale me Presidentin amerikan Donald Trump, është arrestuar në Columbus, në Ohajo.

Lajmin për arrestimin e ka dhënë avokati i aktores në një postim në twitter, duke e cilësuar të motivuar politikisht.

Stormy Daniels është ndaluar në orët e para të mëngjesit të së enjtes teksa performonte në një stripclub. Ajo akuzohet se ka lënë klientët ta preknin, duke thyer kështu ligjet e Shtetit.

"Është absurde që policia përdor resurset e saj për operacione si ky. Dëshpërim i madh, do të përdorim të gjithë mekanizmat ligjorë për të hedhur poshtë akuzat" tha avokati.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Artisti Robert Aliaj ka bërë një rrëfim të fortë në studion e emisionit “Provokacija” të Mustafa Nanos në ABC News.

   Kimberly Thompson është ish-bateristja e stafit të Beyonce, e cila sapo është tërhequr nga detyra e saj.

   Kur dëshira për të luajtur në lojërat online, na kthehet në një obsesion, duhet të bëjmë kujdes sepse tashmë kjo është një sëmundje…”

   Noah Cyrus po shet një shishe me lotët e saj, për 12,000 dollarë.

Nëse nuk e njihni Cristiano Ronaldo-n, atëherë duhet të keni jetuar poshtë një shkëmbi për 15 vitet e fundit.

Mbrëmjen e kaluar në kryeqytet u zhvillua një ndër eventet më të rëndësishme.

Pasi i ofendoi fëmijën gjatë transmetimit të emisionit ngjarja ka degraduar kur aktorja e njohur është ngritur nga vendi dhe i ka qëlluar

Një parashutist amerikan gati theu këmbët e tij kur hedhja nga pallati 19-katësh nuk shkoi ashtu sic duhej.

Mjaftojnë 30 minuta pas konsumimit të një pijeje të ëmbël joalkoolike, që niveli i sheqerit në gjak të rritet ndjehsëm.

   “Game of Thrones” fitoi çmimin Emmy në kategorinë e më të mirit për seritë dramë, për të tretën herë.