Balotelli sulmon mediet: Mjaft shkruat kurvërira!

22/05/2020 - 20:41

Mario Balotelli nuk u paraqit në qendrën sportive për të rifilluar stërvitjen, por mohoi kategorikisht prishjen e marrëdhënieve me Brescian me një postim të fortë dhe të drejtpërdrejtë: “Mjaft shkruat kurvërira!”

Balotelli ka kaluar rregullisht testet si shokët e tij të tjerë të skuadrës, por nuk është parë këto ditë në qendrën sportive të Brescias për trajnime opsionale, pasi preferon të vazhdojë punën në shtëpi.

Sulmuesi, megjithatë, i mohon zërat dhe e bëri në mënyrën e tij. Më e qartë se kaq …

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një person në California, SHBA, i cili ishte “i frikësuar për të shkuar në shtëpi për shkak të Covid” jetoi i fshehur në Aeroportin O’Har

Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump ka dhënë mesazhin e saj të lamtumirës në prag të largimit nga Shtëpia

Arkeologët tashmë do të kenë mundësi të kuptojnë më mirë Tempullin e Kukulcan pasi një investigues pati mundësinë të filmonte brenda stru

Në një zonë lindore të Turqisë, trashësia e dëborës ka shkuar deri në pesë metra.

Siç dihet tashmë nga eksperienca e këtyre muajve të pandemisë, por edhe nga protokollet e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), si

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, rrallëherë publikon foto familjare, por këtë herë e ka thyer këtë rregull.

Ka befasuar deklarata e një prifti ultra-ortodoks në Izrael, i cili u tha ndjekësve të tij se vaksina anti-Covid i bën njerëzit “gay”.

Rejhan Sjunger është vetëm 14 vjeç dhe ka ngritur në këmbë jurinë e kompeticionit muzikor për fëmijë në Suedi.

Gjatë një mësimi në internet me studentët, një profesor nga Akademia e Arteve të Bukura të Urbinos në Itali, vendosi një video për të për

Flokët kanë prirje të elektrizohen, sidomos në stinën e dimrit ku lagështia është një fenomen i zakonshëm.