"Bëmë baba të të ngjaj" Djali i Schwarzenegger, kopje e të atit

09/04/2020 - 19:41

Ai është djali i bodybuilder-it profesionist që u kthye në yll filmash, të famshmit Arnold Schwarzenegger.

I lindur nga një marrëdhënie mes yllit të Terminatorit me pastruesen e tij Mildred, Joseph Baena, tashmë 22 vjeç, provoi se është kopja e të atit.

Ditën e djeshme, djali i 72 vjeçarit, postoi në Instagram një foto, ku bie në sy fiziku tejet muskulor.

‘Koha perfekte për të praktikuar disa poza’, shkroi modeli i fitnesit nën foto.

Ai shihej duke nxjerrë në pah muskujt e tij të fuqishëm të shpinës dhe bicepsin e fryrë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrari”-n 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u për

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi H

Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.

Saturni, aligatori personal i liderit nazist Adolf Hitler, i famshëm në kohën e luftës me mijëra vizitorë të kopshtit zoologjik të Berlin

Përqafoi të dashurën, ndërsa ishin duke ecur në rrugën ”Strada Nuova”, në qendër të qytetit të Pavias, dhe për këtë gjest u gjobit nga po

Një fëmijë 1-vjeçar është kthyer në një personazh shumë të dashur në mediat sociale.

“Minjtë po bëhen gjithnjë e më agresivë në kërkimin e tyre për ushqim pasi restorantet në të gjithë SHBA-në janë ende të mbyllura për të