Bëri 4 herë ndërhyrje në gjoks për t’i bërë si "zemra"

14/03/2019 - 12:04

Një grua e fiksuar pas kirurgjisë plastike që ka bërë katër ndërhyrje për të patur thithka si “zemra”, tashmë kërkon të pestën.

32-vjeçarja Krystina shpreson që mjekët ti bëjnë rimodelim të gjoksit për t’ia ngritur. “Unë mendoj se sa më i madh të jetë, aq më i mirë është. E adhuroj pamjen false. Nëse do të bëj diçka, kjo është. Më është dashur shumë kohë që të bëhem një grua tërheqëse”, tha ajo për “Botched”.

Ndër vite, Krystina ka bërë dy ndërhyrje në hundë, në faqe, buzë, grim permanent, tërheqje lëkure dhe zvogëlim vagine. Më shumë rëndësi i ka dhënë gjoksin, të cilin dëshiron tashmë ta ketë të ngritur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ato nuk e kanë zemrën gur, por me to më shumë se me çdo shenjë tjetër të Zodiakut është shumë e vështirë të biesh në dashuri, t'ia fitosh

Pavarësisht se si një marrëdhënie përfundon, në fund gjithçka është tepër e dhimbshme.

Nën flladin e ëmbël të pranverës dhe nën panoramën e bukur që të ofron fundi i shëtitores së Vollgës në Durrës, qytetarët durrsakë dhe tu

Raporti që ke me njeriun e zemrës mund ta kuptosh si shkon vetëm nga mënyra se si të sheh partneri yt, si të mban dorën apo të përqafon,

Nëse keni shpresuar se pas përfundimit të “Game of Thrones”, ku me episodin e fundit shumë fansa nuk janë ndarë të kënaqur, do të ekzisto

Momente paniku në Trofeun e Chopard, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë. Aktores Elle Fanning i ka rënë të fikët.

Një aksident tragjik ka ndodhur në Hatay të Turqisë, ku një burrë që po parkonte makinën në oborrin e shtëpisë së tij ka aksidentuar për

Duket si ato historitë që jemi mësuar të shohim në filma, por ja që ndodhin dhe në realitet.

Një ditë plotësisht në natyrë për Kate Middleton, princin William dhe të vegjlit George, Charlotte dhe Louis.

Kush është ai që nuk është mërzitur një ditë në punë, e që nuk ka ëndërruar sikur të gjente një mënyrë që ia jep paratë pa bërë asgjë.