"Beyonce ushtron magji të zezë"

21/09/2018 - 21:28

   Kimberly Thompson është ish-bateristja e stafit të Beyonce, e cila sapo është tërhequr nga detyra e saj.

Ajo ka kërkuar një mandat mbrojtjeje nga këngëtarja e famshme pasi pretendon se kjo e fundit i ka bërë magji, madje ka vrarë edhe kotelen e saj.

Thompson ka qenë pjesë e orkestrës së Beyonce për 7 vite dhe në një intervistë të dhënë për “The Blast” ajo bëri disa deklarata vërtetë të çuditshme.

Sipas Kimberly, 37-vjeçarja ushtron magjinë e zezë e gjithashtu ka përgjuar celularin e saj për të zbuluar çdo gjë rreth jetës së saj private por edhe për t’i kontrolluar financat.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio

Në atmosferën e duartrokitjeve të miniserialit amerikan “Chernobyl”, ai mori një meritë të veçantë si një nga personat që shmangën një ka

Kapiteni i Real Madrid-it dhe Spanjës, Sergio Ramos, është martuar këtë të shtunë me drejtuesen televizive spanjolle, Pilar Rub

Kur Chris Quinten u largua nga Coronation Street në vitin 1989, fansat e tij mbetën zemërthyer.

Një rrëfim mjaft të dhimbshëm ka dhënë ylli i Chelseas, Jorginho, ai ka treguar se si ka jetuar me vetëm 20 paundë në javë.

Neymar ka dorëzuar dëshminë e tij te autoritetet në Sao Paulo gjatë një marrje në pyetje prej pesë orësh, në të cilën ai iu përgjigj të g

Pa dyshim që Zaho Rama është dobësia e vëllait dhe motrës së tij.