Bie nga krevati dhe dëmtohet ndërsa bënte seks, kërkon dëmshpërblim të majmë!

16/10/2018 - 21:18

Bie nga krevati ndërsa bënte seks me partnerin e saj dhe kërkon një dëmshpërblim goxha të majmë.

46-vjeçarja Claire Busby ka pësuar dëmtime të shumta në shpinë, që i shkaktuan paralizë.

Në momentin e aksidentit, në vitin 2013, gruaja ishte biznesmene dhe drejtonte disa parukeri.

Ajo ka vendosur të çojë në gjyq dhe të kërkojë dëmshpërblim nga kompania që ka prodhuar krevatin, pasi sipas saj kishte përmasa më të vogla, sesa ato të pretenduara.

Sipas saj, krevati ishte 4 cm më i shkurtër, gjë që do të parandalonte aksidentin dhe dëmtimin e saj, nëse përmasat do të kishin qenë korrekte.

Sipas Daily Mail, gjykata po shqyrton rastin në fjalë, pasi biznesmenia britanike kërkon një dëmshpërblim prej 1 milion paund.

Ndërsa po kryente marrëdhënie seksuale me partnerin, gruaja është rrëzuar përtokë duke përplasur keq qafën, gjë që e ka lënë invalide.

Kompania pretendon se krevati nuk ka asnjë difekt dhe se përmasat janë ato të deklaruara. Sipas kompanisë, produkti i tyre nuk ka ndikuar aspak në pasojat tragjike të këtij incidenti gjatë seksit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e famshme Heather Locklear sërish ka probleme psikike dhe për këtë ka përfunduar në spital.

“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm italian St

Gazetari i njohur Blendi Fevziu nuk e ka ekspozuar shumë vajzën e tij të madhe Mishel në rrjete sociale.

Një atlete ka marrë mijëra dollarë nga donacionet pasi deklaroi se prindërit e mohuan kur zbuluan se është lesbike.

Fatkeqësisht, të ngrihesh në detyrë është më tepër një art se një shkencë.

Bëhuni gati për një përballje titanësh në vitin 2019.

Një balenë e ngordhur në bregun e Indonezisë është gjetur me mbetje plastike në stomak, përfshirë 115 gota.

Pranvera Borakaj është përballur me një situatë shumë të sikletshme gjatë një prej transmetimeve të emisionit të mëngjesit ‘7 pa 5’ në “V

Gjashtë persona ndodheshin të bllokuar në ashensor kur po binte plot 84 kate në Çikago.

Jeni supersticiozë dhe i frikësoheni të martës? Ne po ju ndihmojmë duke luftuar të paktën frikën që keni nga dita e sotme.