Biznesi i ri i Ronaldos, klinikë për mbjelljen e flokëve

20/03/2019 - 16:57

Cristiano Ronaldo ka hapur një biznes të ri, një klinikë për transplantimin e flokëve, që do të jetë një tjetër burim të ardhurash për yllin portugez.

Futbollisti i Juventusit inauguroi në Madrid një qendër për transplantimin e flokëve, qerpikëve dhe mjekrës, ku ai është ortak me 50%.

Një biznes që premton të sjellë miliona dhe që futbollisti e ka lënë në duart e Georgina Rodriguez.

Për dikë që e njeh mirë biznesin, Spanja është vendi i dytë në botë për rastet ku njerëzit vuajnë nga humbja e flokëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar

Pornostarja Anna Ciriani është mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian.

Duheshin dhe 5 minuta të përfundonte ndeshja mes Siksers dhe Nets në NBA dhe në stolin e vendasve, Xhoel Embind, me bluzë ka mbuluar hund

Nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxha përvec vajzës Hera është edhe babai  i një djali me emrin Rei.