Biznesmeni i pasur masakron gruan në vilën luksoze pasi kreu marrëdhënie me të

26/10/2020 - 10:11

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Spanjë, ku një britanik i pasur ka masakruar me thikë gruan e tij, pasi kryen marrëdhënie seksuale.

Bosi Geoffrey Elton dëboi djalin e tij nga shtëpia dhe theu telefonat e tyre, për të ngadalësuar ardhjen e ndihmës.

Vrasja brutale e nënës së dy fëmijëve, Gloria Tornay u zbulua të dielën, ndërsa Elton u akuzua për vrasje. Sipas prokurorisë, Geoffrey Miles Elton ishte në vilën me vlerë 450 mijë paund në Costa del Sol, së bashku me gruan dhe djalin 15 vjeç.

Pasi kishin kryer marrëdhënie seksuale, ai kishte tentuar ta mbyste atë, por duke parë që nuk po ja dilte, kishte rrëmbyer thikën duke e goditur plot 11 herë.

Sipas të afërmve, arsyeja e kësaj vrasjeje makabre mund të ketë qenë xhelozia, pasi shpesh biznesmeni thoshte se gruaja e tij do ta linte.

Ai vuan edhe nga çrregulime të rralla mendore që deformojnë realitetin, ndërsa djali i tij ka thënë se ai ishte bërë paranojak kohët e fundit dhe se mendonte që familja e spiunonte.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ngritja “raketore” Elon Musk mes njerëzve më të pasur të botës, vazhdon pa ndalim.

Një truk shumë praktik me lëvoren e bananes mund të bëjë mrekulli për këmbët tuaja.

Para dy netësh u mbajt ceremonia e “American Music Awards”, që mblodhi disa nga emrat më të njohur të muzikës botërore.

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Ish-çifti i famshëm, Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus prej kohësh janë në qendër të mediave për jetën e tyre private.