Bora Zemani i shpreh publikisht dashurinë Donald Veshajt!

02/12/2020 - 18:46

Ata të dy ishin dhe janë një prej çifteve më të përfolur të showbiz-it e kjo për vetë faktin që kurrë nuk pranuan publikisht lidhjen e tyre.

Po flasim për Bora Zemanin dhe Donald Veshajn, të cilët para pak kohësh u përfolën për një ndarje e më pas për një ribashkim.

Mirëpo, një video e para pak minutave nuk ka lënë më vend për dyshime.

Donaldi ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet duke pikturuar portretin e Borës.

“Për ty Bora!” – shkruan aktori në postim, ndërkohë që është pasuar nga komenti i moderatores: “Të dua!”.

Kaq mjafton për të kuptuar që çifti, jo vetëm janë bashkë, por janë të dashuruar dhe e shprehin publikisht.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ka befasuar deklarata e një prifti ultra-ortodoks në Izrael, i cili u tha ndjekësve të tij se vaksina anti-Covid i bën njerëzit “gay”.

Rejhan Sjunger është vetëm 14 vjeç dhe ka ngritur në këmbë jurinë e kompeticionit muzikor për fëmijë në Suedi.

Gjatë një mësimi në internet me studentët, një profesor nga Akademia e Arteve të Bukura të Urbinos në Itali, vendosi një video për të për

Flokët kanë prirje të elektrizohen, sidomos në stinën e dimrit ku lagështia është një fenomen i zakonshëm.

Bukuroshja italiane Melisa Sata ka ironizuar ish-bashkëshortin e saj, futbollistin Kevin-Prins Boateng.

Janari sjell borë dhe akull në shumë pjesë të botës, por shkretëtirat e Afrikës dhe Lindjes së Mesme zakonisht nuk bëjnë pjesë në listën

Një gruaje në Itali hajdutët i kishin marrë makinën, por ia kthyen sërish pas disa ditësh, madje shoqëruar edhe me një letër ndjese.

Ish-zonja e parë e SHBA-së, Michelle Obama ka festuar ditëlindjen ditën e sotme duke marrë urime nga i gjithë globi.

Të qenit single të jep mundësi për të flirtuar me këdo që ju kap syri, ndryshe nga ç’mund të ndodhë kur je në një marrëdhënie.

Sipas një studimi të publikuar nga Deutsche Welle, maskat e zeza përmbajnë elementë të dëmshëm.