Brenda nëndetëses luksoze që zhytet deri në 500 metra (FOTO)

Postuar: 19/06/2017 - 13:23

Ata që kanë mundësi materiale, së shpejti mund t’i kalojnë pushimet në nëndetësen Neyk që është 20 metra e gjatë. Nëndetësja zhytet deri në 500 metra thellësi ka vend për 20 persona, ndërsa secili prej tyre mund të kontrollojë dritën dhe klimën sipas dëshirës.

Në brendësinë e punuar nga Ocean Submarine dhe Rolls-Royce, ndodhet një hapësirë pushimi me këndin për pije, si dhe një bibliotekë. Tashmë kanë filluar punimet, ndërsa pritet që të dalë në shitje në fillim të vitit që vjen. Mirëpo, nuk është bërë e ditur se sa do të kushtojë, por mendohet se çmimi saj do të jetë shumë i lartë. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Duhet të ishte një nga ditët më të bukura të jetës së saj, sepse sapo kishte lindur vajzën e tretë, por fatkeqësisht një nënë e re spanjo

​Ndonjëherë  është mirë që disa gjëra të mos tregohen në një lidhje.

Askush nuk di më shumë se ata në lidhje me kënaqësitë e seksit dhe kanë qëndrueshmëri në krevat më shumë se të gjithë të tjerët.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur këto ditë në Kallm të Durrësit, ku një grup dasmorësh bashkë me çiftin, kanë shkuar për të s

Do të bjerë sot për herë të fundit, në orën 12, të ditës së sotme, këmbana universale e Big Ben, përpara se të ‘heshtë’, për t'i hapur rr

Një trend i ri është përhapur tashmë nëpër lokale të ndryshme të botës.

Në këto temperatura të larta na ka shkuar mendja të gjithëve që të freskohemi me një akullore!

U futën në det te Gjiri i Lalëzit, por të rinjtë u përballën me një surprizë mjaft të madhe.

Aktori Amos Zaharia, djali i aktores Yllka Mujo, ka treguar një moment aspak të këndshëm që i ka ndodhur në kufirin grek, teksa po kalont