Breshër me formë koronavirusi, habiten njerëzit (FOTO)

19/05/2020 - 21:14

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Montemorelos të Meksikës, ku mediat e huaja raportojnë se banorët kanë parë të bjerë një sasi e madhe breshëri.

Por ajo që ka çuditur më shumë është se akulli kishte formën e koronavirusit.

“Ditën e djeshme Zot na dërgoi breshër koronavirusi për të na kujtuar që duhet të qëndrojmë në shtëpi”, shkruante një komentues në rrjetet sociale.

Ngjarja e mistershme ka hapur një debat të madh në rrjet, ku një pjesë e konsideron këtë si një “ogur të zi”. Sakaq, për ekspertët kjo është një gjë e zakonshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama sa i përket masave anti-koronavirus.

Tenori i famshëm italian Andrea Bocelli tregoi se në muajin mars ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit, por që atëherë është shëruar pl

Kompania amerikane e bioteknologjisë, Novavax, filloi testimin në njeri të vaksinës kundër koronavirusit dhe tha se në korrik pret rezult

Programi më i ri që ka startuar në “Top Channel” çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show por që në episodin e plot

Studime të ndryshme tregojnë se çokollata e zezë ndihmon në përmirësimin e cilësisë së flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrari”-n 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u për

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi H

Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.