Bukuroshen durrsake e ngacmojnë live për lidhjen me futbollistin, ja si i përgjigjet ajo!

20/03/2018 - 18:40

   Ish-banorja e Big Brother Rike Roci, është rikthyer në Shqipëri për të qenë sërish pjesë e spektaklit “Dancing With the Stars”.

Mbrëmjen e djeshme,  Rikja ka qenë e ftuar në emisionin ” Procesi Sportiv” në “Top Channel” ku nuk u ka shpëtuar ngacmimeve të prezantuesit të emisionit Edi Manushi, lidhur me një flirtim të mundshëm të saj me futbollistin maqedonas, Ardian Cuculi, i cili ishte gjithashtu i pranishëm në studio.

“Si s’na the gjë për Cuculin?- i tha moderatori bukuroshes e cila u kthye nga futbollisti duke i thënë: “Do i thuash ti apo t'i them unë?”, duke nënkuptuar se duhet t’i jepej fund ngacmimeve që vazhduan gjatë gjithë transmetimit. revistawho.com

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një video intime midis Nicole Scherzinger dhe Luis Hamilton është hakuar dhe shpërndarë gjerësisht në internet.

Duket se ende nuk janë shuar tensionet mes kunatave mbretërore angleze Kate Middleton dhe Meghan Markle, aq sa bashkëshortët e tyre respe

E ka pritur gjithë shpresë kthimin e tij në shtëpi, duke qendruar pranë hyrjes kryesore gjatë gjithë kohës që zhvilloheshin kërkimet në k

Aktori Florjan Binaj ka treguar historinë e propozimit që i bëri bashkëshortes së tij Sadina 15 vite më parë, në një rrëfim tepër të veça

Ornela dhe Arbri ishin çifti i parë që hapi episodin e kësaj të diele në “Lufta e Nuseve 5”, në Tv Klan.

Në mediat sportive të vendit është dhënë lajmi se kapitenja e ekipit kombëtar të volejbollit të femrave, Erblina Bici ka thënë "PO" pas p

Presidenti i Steauas së Bukureshtit, Xhixhi Bekali nëpërmjet një rrëfimi të publikuar së fundmi nga “Striripesurse” ka folur për të kalua

Një grua në SHBA, njoftoi policinë e Athens-Clarke, Atlanta se grabitësit i kishin vjedhur makinën bashkë me foshnjen 11 muajshe brenda.

Kim Kardashian e ka ekzagjeruar me vjeshjen e saj të fundit.

Çdo shenjë zodiakale ka veçantitë që e përfaqësojnë, sikurse edhe anët e tyre të errëta.