Burra dhe gra, pjesë e një sherri masiv! (FOTO)

09/12/2019 - 22:17

Ajo që mund të konsiderohej si një garë rutinë me kuaj, është rikthyer në një “fushë betejë” në Australi. Pas mbarimit të garave, disa gra janë grindur me njëra tjetrën, veprim ky që ka përfshirë edhe meshkujt për ta rikthyer zënkën në përmasa masive.

Në fotot e publikuara shikohen burra që grinden me njëri tjetrin, duke gjuajtur grushte të panumërta. Madje një grua përdori një tufë lulesh për të gjuajtur një person që po dhunonte të dashurin e saj. Nga ana tjetër shikojmë shumë taka të larta që përdoren nga gratë për të goditur njëra tjetrën, duke e kthyer situatën sa komike, por edhe të dhimbshme.

Policia vendase vendosi në pranga disa persona, por ende po heton për zbardhjen të plotë e ngjarjes që deri më tani është ende e paqartë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një nuse australiane u hakmorr në mënyrën më të mirë ndaj të dashurit të saj Alex pasi mori vesh se ai ishte në një lidhje paralele me nj

Princi Harry u përpoq të shpjegonte publikisht se vendimi për t’u shkëputur nga familja mbretërore nuk ishte i lehtë për të.

Ditën e djeshme u luajt ndeshja mes Liverpulit dhe Junajtid, e cila u fitua nga të besuarit e Klop me rezultatin 2-0.

Gratë me ndikim të lartë në mediat sociale, apo siç njihen ndryshe me termin “Influencer”, marrin pothuajse çdo ditë oferta monetare në k

Një kolumbian shpiku rrëmbimin e tij të paqenë për të mos u martuar.

“Ekonomitë seksiste” po përkeqësojnë pabarazinë globale të të ardhurave, derisa numri i miliarderëve është dyfishuar në dekadën e fundit,

Futbollisti shqiptar Elis Bakaj është bërë baba dhe emocionin e ka ndarë me miqtë e tij në profilin zyrtar në Instagram.

"ThumbON"  nga Aulona dhe Fatma ka surprizuar sërish këtë të diel në ekranin e "Rtv Ora" me një tjetër kamera të fshehtë.

Në një deklaratë, Buckingham Palace njofton se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde

Mendoni një pengesë të gjatë prej 9 kilometrave që ndihmon në mbrojtjen e qytetit nga ujërat e përmbytjes gjatë stuhive të ashpra si Sand