Burrë e grua bien në dashuri me shoqen e palestrës

17/10/2019 - 22:07

Një burrë dhe bashkëshortja e tij ranë në dashuri me një grua që njohën në palestër. Tani janë të lumtur, të tre bashkë. Inxhinierja dhe pronarja e një palestre, Meri Barillas, u njoh me bashkëshortin dhe ortakun e saj në biznes, Leon, qëkur ishin 13 vjeç.

Ata duheshin shumë dhe në fakt u martuan sapo Meri mbushi 17 vjeçe. Sot janë 32 (Meri) dhe 34 (Leo), dhe kanë një palestër bashkë, si dhe dy fëmijë, 9 dhe 4 vjeç. Në vitin 2015 u bënë miq me Kimberlin, një ekonomiste që vinte te palestra. Pas një viti vunë re se nga kjo miqësi po kthehej në diçka më shumë, një ndjenjë romantike.

Tani ata jetojnë të tre  bashkë në një shtëpi, si dhe me dy fëmijët që Kimberli i ka nga një lidhje e mëparshme. Të tre prindërit dhe katër fëmijët ndihen shumë mirë si një familje e vetme.

Leo thotë për mediat se lidhja nuk është ndryshe nga ato me dy persona. Thjesht janë tre. Por thelbi që i mban të lidhur mbetet sinqeriteti dhe dashamirësia.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Paraardhësit e lashtë të të gjitha kafshëve, por edhe të njerëzve, mund të kenë qenë biseksualë, të angazhuar në akte homoseksuale, në ve

Themeluesi i Microsoft- it, Bill Gates rezulton aktualisht si njeriu më i pasur në botë.

Është konfirmuar vetëm këtë fundjavë lidhja e Rudina Dembacajt me ish-deputetin Mark Frroku.

Një gjyshe me tre nipër e mbesa, e cila punon si gardiane burgu në Ontario, Kanada, është 48-vjeçe dhe thotë se bodibilldingu i ka dhënë

Çdo gjë dukej kaq perfekte mes stilistit milioner Philipp Plein dhe Lucia Bartolit, sidomos pasi ai e prezantoi publikisht si gruan e tij

Dëmtimi i trurit ndodh para se të vini re edhe ndryshimin që lidhet me humbjen e dëgjimit, sugjeron një studim i fundit.

Të gjesh dashurinë e vërtetë nuk është e thjeshtë, por nuk është as në dorën tonë krejtësisht.

Fustani i famshëm i Princeshë Dianës, që mbante veshur kur kërceu me John Travoltën në Shtëpinë e Bardhë, është nxjerrë në shitje për 350

Mali i Zi do t'i mungojë këtë vit festivalit "Eurovision 2020". Lajmin e bëri të ditur transmetuesi malazez RTCG.

Historianët kanë zbuluar mbetjet e një kompleksi kopshtarie në të cilën Adolf Hitleri rriste fruta dhe perime.