Burrë e grua bien në dashuri me shoqen e palestrës

17/10/2019 - 22:07

Një burrë dhe bashkëshortja e tij ranë në dashuri me një grua që njohën në palestër. Tani janë të lumtur, të tre bashkë. Inxhinierja dhe pronarja e një palestre, Meri Barillas, u njoh me bashkëshortin dhe ortakun e saj në biznes, Leon, qëkur ishin 13 vjeç.

Ata duheshin shumë dhe në fakt u martuan sapo Meri mbushi 17 vjeçe. Sot janë 32 (Meri) dhe 34 (Leo), dhe kanë një palestër bashkë, si dhe dy fëmijë, 9 dhe 4 vjeç. Në vitin 2015 u bënë miq me Kimberlin, një ekonomiste që vinte te palestra. Pas një viti vunë re se nga kjo miqësi po kthehej në diçka më shumë, një ndjenjë romantike.

Tani ata jetojnë të tre  bashkë në një shtëpi, si dhe me dy fëmijët që Kimberli i ka nga një lidhje e mëparshme. Të tre prindërit dhe katër fëmijët ndihen shumë mirë si një familje e vetme.

Leo thotë për mediat se lidhja nuk është ndryshe nga ato me dy persona. Thjesht janë tre. Por thelbi që i mban të lidhur mbetet sinqeriteti dhe dashamirësia.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Problemi i të qenit kriminel është se kur merr objekte që nuk të takojnë, nuk ke asnjë siguri nëse dikush dëshiron të t’i marr ato.

Dje u marshua në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë kundër abuzimit dhe përdhunimit të fëmijëve. Një numër i madh i qytetarëve iu bashkuan k

Të gjitha vendet perëndimore janë vënë në lëvizje pas vdekjes së George Floyd, i cili u vra barbarisht disa ditësh nga një ish-polic në S

Nuk janë të rralla rastet kur Melania Trump e ka vendosur në siklet bashkëshortin publikisht.

Ashtu si çdo fillim muaj, astrologia e njohur Meri Shehu ka qenë e ftuar në emisionin "Rudina", ku edhe ka bërë renditjen e shenjave me m

A ekzistojnë strategji të veçanta për të hyrë në zemrën e një personi dhe për t’i bindur ata që të jenë pjesë e jona?

Këngëtari i njohur Chris Trousdale është ndarë nga jeta në moshën 34 vjeçare. Lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta para kohe të ish-anëta

“Një vajzë 8-vjeçare e punësuar në mënyrë të paligjshme si shërbëtore është vrarë nga punëdhënësit e saj në Rawalpindi, Pakistan pasi hum