Caitlyn Jenner bën shaka për transformimin e saj: Thjesht e nxora në pension

12/09/2019 - 13:47

Bruce Jenner tashmë është një zonjë në të 70-at e saj. Ish-ylli olimpik bëri transformimin e famshëm nga burrë në grua në vitin 2015, duke çuditur gjithë botën.

Tani ish-Bruce, Caitlyn Jenner është e lumtur të tregojë me kënaqësi dhe humor çdo detaj nga transformimi i saj, madje edhe kur pyetja mund të jetë sikletuese.

Në show-n e famshëm “Comedy Central’s Roast” të Alec Baldwin, ajo bëri shaka rreth kuriozitetit të operacionit që e shndërroi në grua duke thënë: “Unë nuk preva gjë. Thjesht e nxora në pension”, duke ju referuar kështu operacionit në pjesët intime që kryehet në këto raste.

Caitlyn Jenner shpenzoi 4 milionë dollarë në transformimin e tij si grua, pasi jetoi si burrë për 65 vjet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fotoja ku një qen qëndron pranë mikut të tij të vogël për të kryer dënimin e dhënë nga prindërit po bën xhiron e rrjetit.

Një tjetër vajzë showbizz-i implikohet me botën e krimit, duke kaluar me shpejtësi nga faqet rozë në ato të kronikës së zezë.

Reperi Stresi vazhdon të jetë i martuar me Keisin, ndonëse nuk dihet çfarë po ndodh me historinë e tyre të dashurisë.

Vendi i tetë në kampionat është vetëm arritja e radhës nga Uolverhemptoni.

U përurua në Pejë, në vendlindjen e saj shtatorja e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, e vetmja sportiste nga Kosova me medalje të ar

Një australian ka zbuluar një krijesë të çuditshme në një plazh në afërsi të qytetit Perth.

Nëse do të kishte një shenjë të vështirë për t’u përshkruar, ajo është:  binjakët, kameleonët e zodiakut që gjithmonë përshtaten në bazë

Vitin e kaluar, Kina rezultoi me trefishin e miliarderëve të rinj ndaj SHBA-së, të cilët pasurinë e tyre e kanë fituar kryesisht në sekto

Kur vendosim të impenjohemi në një marrëdhënie dashurie, duhet të jemi të ndërgjegjshëm se, edhe pa vullnetin tonë, mund të vuajmë ose të