Caitlyn Jenner bën shaka për transformimin e saj: Thjesht e nxora në pension

12/09/2019 - 13:47

Bruce Jenner tashmë është një zonjë në të 70-at e saj. Ish-ylli olimpik bëri transformimin e famshëm nga burrë në grua në vitin 2015, duke çuditur gjithë botën.

Tani ish-Bruce, Caitlyn Jenner është e lumtur të tregojë me kënaqësi dhe humor çdo detaj nga transformimi i saj, madje edhe kur pyetja mund të jetë sikletuese.

Në show-n e famshëm “Comedy Central’s Roast” të Alec Baldwin, ajo bëri shaka rreth kuriozitetit të operacionit që e shndërroi në grua duke thënë: “Unë nuk preva gjë. Thjesht e nxora në pension”, duke ju referuar kështu operacionit në pjesët intime që kryehet në këto raste.

Caitlyn Jenner shpenzoi 4 milionë dollarë në transformimin e tij si grua, pasi jetoi si burrë për 65 vjet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Të gjithë sot kanë një jetë të mbushur me angazhime të shumta, që ndikojnë drejtpërdrejt në shëndetin e përgjithshëm tonin.

"Asnjëherë nuk e kam njohur vërtetë babanë tim. Ai ishte gjithmonë i dehur".

Një burrë ka vdekur pasi u sulmua nga një laraskë.

Ashtu si të gjithë partnerët nuk janë krijuar të barabartë, edhe shenjat nuk mund të jenë të tilla.

Gruaja e një trajneri boksi, Lulu Sosa, i kishte kërkuar ndihmë një personi që t’i gjente një vrasës me pagesë, pa e ditur që ky person i

Një tualet prej ari është grabitur nga Pallati Blenheim në Woodstock, Oksfordshire, në Mbretërinë e Bashkuar.

Po ju paraqesim 6 varëse, zgjidh atë që të pëlqen më shumë dhe zbulo çfarë lloj gruaje je.

Nëse zgjedh:

Nëse mund të quani guxim ndonjë gjë në jetë, mos e bëni më para se të mësoni historinë e Anjola Hamzajt.