Çfarë i dhuroi Çani Kryeministrit Rama

19/10/2018 - 22:50

Kryeministri Edi Rama ishte sot i ftuar në “Zonë e Lirë”. Edhe këtë puntatë kryeministri nuk ka dalë “bosh”, drejtuesi i emisionit Arian Çani i dhuroi atij dy zara.

Duke marrë shkas nga vendimi për të mbyllur e lojërat e fatit, Çani kishte zgjedhur që zarat të ishin me ngjyrën e “Rilindjes” siç e quajti ai.

Arian Çani: Sa herë që ti vjen në studio, unë të kam bërë nga një dhuratë. Ideja ka qenë e Ledios dhe sot ne kemi dy zara me ngjyrën e Rilindjes dhe unë po ti jap sot se nuk janë mbyllur akoma. Në Janar mund t’i hedhësh. Të pëlqejnë? Ti kërkon t’i heqësh vesin shqiptarëve.

Edi Rama: Ca nga këta hedhin baste andej, pastaj hedhin fall në klubet mediatike, duke iu treguar se çfarë është pastërtia dhe korrupsioni.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e famshme Heather Locklear sërish ka probleme psikike dhe për këtë ka përfunduar në spital.

“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm italian St

Gazetari i njohur Blendi Fevziu nuk e ka ekspozuar shumë vajzën e tij të madhe Mishel në rrjete sociale.

Një atlete ka marrë mijëra dollarë nga donacionet pasi deklaroi se prindërit e mohuan kur zbuluan se është lesbike.

Fatkeqësisht, të ngrihesh në detyrë është më tepër një art se një shkencë.

Bëhuni gati për një përballje titanësh në vitin 2019.

Një balenë e ngordhur në bregun e Indonezisë është gjetur me mbetje plastike në stomak, përfshirë 115 gota.

Pranvera Borakaj është përballur me një situatë shumë të sikletshme gjatë një prej transmetimeve të emisionit të mëngjesit ‘7 pa 5’ në “V

Gjashtë persona ndodheshin të bllokuar në ashensor kur po binte plot 84 kate në Çikago.

Jeni supersticiozë dhe i frikësoheni të martës? Ne po ju ndihmojmë duke luftuar të paktën frikën që keni nga dita e sotme.