Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Chiara Ferragni na tregon si të kombinohemi me stil në këtë pranverë

07/03/2021 - 12:16

Printimet në dimër janë tendenca më mbreslënëse e sezonit, e cila synon të transformojë stilin tuaj!

E vërteta është se deri më tani, stampat dhe kombinimet me motive zgjidheshin në pamje thjesht pranverore dhe verore. Këtë vit, megjithatë, ato erdhën dinamikisht për të tronditur ujërat dhe për të kërkuar një vend në zgjedhjet kryesore të veshjeve të dimrit!

Të njëjtën gjë duket se beson Chiara Ferragni, e cila shpesh zgjedh lule dhe motive shumëngjyrëshe, të përditshmërisë apo zyrtare.

Chiara Ferragni  me anë të postimit të saj në instagram na tregon se si mundemi të bëjmë një kombinimi interesant, me veshjet tona pranverore. Rezultati është super elegant dhe ideal edhe për shëtitjet e shkurtra që bëjmë në këtë kohë për shkak të bllokimit.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak javë më parë u zbulua se moderatorja Eni Vasili është shtatzënë për herë të parë.

Pasi emri i tyre u lakua në media për një sherr të supozuar mes të dyve, dy kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste për qarkun Durr

Familja Mbretërore i dha lamtumirën e fundit dy ditë më parë Princit Philip, i cili ndërroi jetë në moshën 99-vjeçare.

Kryeministri Edi Rama ka pasur marrëdhënie tepër të ngushtë me gjyshen e tij, e cila ishte tepër e dhënë pas fesë dhe gjatë natës dëgjont

Gjatë intervistës me moderatorin Ardit Gjebrea tek rubrika “Gjysma ime” tek "E Diela Shqiptare", Lulzim Basha ka treguar një bisedë me va

Bashkëshorti i mbretëreshës së Anglisë, Princi Philip, i cili ndërroi jetë në 9 prill, u përcoll dje për në banesën e fundit.

Lulzim dhe Aurela Basha ishin sot në emisionin “E diela shqiptare” në një intervistë ndryshe.

Miliarderja e re, Kim Kardashian, u mburr në rrjetet sociale me një gjerdan të ri diamanti me vlerë deri në 150,000 dollarë.