Chris Brown nxorri rrobat në shitje, fqinjët lajmëruan policinë

10/11/2019 - 20:39

Këngëtari i njohur, Chris Brown vendosi të shesë disa nga rrobat dhe objektet që nuk i duhen më me një çmim të arsyeshëm.

Kaq mjaftoi që lagjia e tij në Tarzana, Kaliforni, të mbushej plot me njerëz, disa prej të cilëve mbërritën që në orët e para të mëngjesit për të qenë aty kur të hapej “dyqani”. Brown përdori garazhdin e shtëpisë, dhe shtoi edhe disa tenda të cilat u zbrazën brenda pak orësh.

Numri shumë i lartë i blerësve u bë problem për banorët e zonës, të cilët njoftuan policinë për t'i larguar dhe për të ndaluar shitjen, por nuk ja dolën dot pasi avokati i Brown tha se klienti i tij nuk po bënte asgjë të keqe.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Deri tani kemi qenë në sezonin e Bricjapit dhe ka qenë një periudhë e gjatë.

Një nuse australiane u hakmorr në mënyrën më të mirë ndaj të dashurit të saj Alex pasi mori vesh se ai ishte në një lidhje paralele me nj

Princi Harry u përpoq të shpjegonte publikisht se vendimi për t’u shkëputur nga familja mbretërore nuk ishte i lehtë për të.

Ditën e djeshme u luajt ndeshja mes Liverpulit dhe Junajtid, e cila u fitua nga të besuarit e Klop me rezultatin 2-0.

Gratë me ndikim të lartë në mediat sociale, apo siç njihen ndryshe me termin “Influencer”, marrin pothuajse çdo ditë oferta monetare në k

Një kolumbian shpiku rrëmbimin e tij të paqenë për të mos u martuar.

“Ekonomitë seksiste” po përkeqësojnë pabarazinë globale të të ardhurave, derisa numri i miliarderëve është dyfishuar në dekadën e fundit,

Futbollisti shqiptar Elis Bakaj është bërë baba dhe emocionin e ka ndarë me miqtë e tij në profilin zyrtar në Instagram.

"ThumbON"  nga Aulona dhe Fatma ka surprizuar sërish këtë të diel në ekranin e "Rtv Ora" me një tjetër kamera të fshehtë.

Në një deklaratë, Buckingham Palace njofton se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde