Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Cilat janë shenjat më misterioze të horoskopit?

04/05/2021 - 18:23

Ujori (20 janar - 18 shkurt)

Lëreni Ujorit të jetë ai që i vëzhgon të gjitha dhe nuk thotë asgjë.

Oh, ata po mbajnë shënime me siguri ... në kokën e tyre.

 Ata po vëzhgojnë dhe planifikojnë, krijojnë ide, por ju kurrë nuk do ta dini .

Ujorët janë me hije, dinak, dhe shumë misterioz.

Peshqit (19 Shkurt - 20 Mars)

Peshqit e vegjël të qetë do të jenë personi që njihni i cili mbetet misterioz, ndërsa të gjithë të tjerët i 'bërtasin' botës qëllimet e tyre.

Ata po planifikojnë, por nuk kanë dëshirë ta diskutojnë atë. 

Ndërsa kjo mund t'i çmendë njerëzit, mënyrat e heshtura të një Peshku janë të mjaftueshme që çdokush t'i quajë misterioz.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ju mund të keni një listë të gjatë arsyesh pse ju dhe një person i caktuar nuk mund të vazhdoni së bashku.

Gjatë çdo dite qoftë nëse jemi në punë apo jo, kemi nevojë të madhe për të pasur energji dhe forcë.

Olivia Parkinson kishte porositur një iPhone 12 ProMax, por kur hapi kutinë zbuloi se telefoni i saj i ri ishte zëvendësuar me një pllakë

Një përkthyese kineze, e cila ka punuar për fondacionin e Bill dhe Melinda Gates ka reaguar për herë të parë pas thashethemeve në interne

E ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan ka qenë astrologia Meri Shehu, e cila ka dhënë parashikimet për të gjitha shenjat e horoskopit.

Ish-bashkëshortja tashmë e bashkëthemeluesit të Microsoft Bill Gates, Melina Gates, ka marrë me qira ishullin Calivny në Grenada, Karaibe

Akullnajat gjermane po shkrihen  më shpejt se sa mendohej më parë dhe për dhjetë vjet ato mund të mos ekzistojnë fare.

Archie, djali i Princit Harry dhe Meghan Markle feston sot 2-vjetorin e lindjes dhe e gjithë vëmendja është te qëndrimi që do të mbajë fa

Princi Philip u nda nga jeta në moshën 99-vjeçare pak javë më parë, pasi kohët e fundit i ishin shfaqur probleme të rëndë shëndetësore.