Cilat janë shenjat më të këqija të zodiakut

06/09/2019 - 18:21

Peshqit

Sipas astrologëve  ndonëse janë të njohur për anën e tyre romantike dhe të ndjeshme, Peshqit nuk janë gjë tjetër veçse thëngjill i mbuluar. Nëse gjërat nuk ju shkojnë ashtu siç dua, janë të gatshëm të prishin gjithçkaje dhe t’i bëjnë keq kujtdo që u del përpara.

Akrepi

Natyra  elegante  e personave në shenjën e akrepit është thjesht një fasadë për të fshehur anën e tij më të errët. Sipas astrologëve janë një shenjë tmerrësisht xheloze dhe dashakeqe, sidomos kur dikujt i shkon më mirë në jetë se tij. Ndonëse në pamje të parë shfaqen miqësor dhe i dashur, por është krejt e kundërta.

Gaforrja

E konsideruar si mbretëresha e dramave njihet gjithashtu edhe si një shenjë negative, e me qëllime për t’u pasur gjithmonë kujdes. Kur situata u del nga kontrolli, personat e kësaj shenje ndryshojnë  tërësisht. Nuk e kanë aspak problem të flasin keq pas krahëve tuaj dhe t’ju ulin reputacionin para të tjerëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sipas një studimi të fundit, supozohet se tullacët mund të jenë më të rrezikuar të vdesin nga koronavirusi për shkak se disa hormone mash

Problemi i të qenit kriminel është se kur merr objekte që nuk të takojnë, nuk ke asnjë siguri nëse dikush dëshiron të t’i marr ato.

Dje u marshua në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë kundër abuzimit dhe përdhunimit të fëmijëve. Një numër i madh i qytetarëve iu bashkuan k

Të gjitha vendet perëndimore janë vënë në lëvizje pas vdekjes së George Floyd, i cili u vra barbarisht disa ditësh nga një ish-polic në S

Nuk janë të rralla rastet kur Melania Trump e ka vendosur në siklet bashkëshortin publikisht.

Ashtu si çdo fillim muaj, astrologia e njohur Meri Shehu ka qenë e ftuar në emisionin "Rudina", ku edhe ka bërë renditjen e shenjave me m

A ekzistojnë strategji të veçanta për të hyrë në zemrën e një personi dhe për t’i bindur ata që të jenë pjesë e jona?

Këngëtari i njohur Chris Trousdale është ndarë nga jeta në moshën 34 vjeçare. Lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta para kohe të ish-anëta