"Çmenden" klientet, dyqani boshatiset brenda 5 minutash

06/09/2019 - 21:14

Me qindra kliente bastisën një dyqan gjigand që e kishte bërë çdo produkt 1 euro, duke e boshatisur atë në vetëm 5 minuta. Pamjet që të lenë me gojë hapur tregojnë klientet që i tërheqin rrobat nga dora njëra-tjetrës, duke u përpjekur me dëshpërim për të marrë sa më shumë veshje nga qendra tregtare Stolitsa në Vladikavkaz të Rusisë.

Uljet e fundjavës shkaktuan radhë të gjata jashtë dyqanit, përpara se të hapeshiin dyert. Sipas asaj që shkruan e përditshmja Mirror, pavarësisht skenave aspak të hijshme, dyqani ka premtuar se do të bëjë ulje të ngjashme ditët në vijim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sipas një studimi të fundit, supozohet se tullacët mund të jenë më të rrezikuar të vdesin nga koronavirusi për shkak se disa hormone mash

Problemi i të qenit kriminel është se kur merr objekte që nuk të takojnë, nuk ke asnjë siguri nëse dikush dëshiron të t’i marr ato.

Dje u marshua në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë kundër abuzimit dhe përdhunimit të fëmijëve. Një numër i madh i qytetarëve iu bashkuan k

Të gjitha vendet perëndimore janë vënë në lëvizje pas vdekjes së George Floyd, i cili u vra barbarisht disa ditësh nga një ish-polic në S

Nuk janë të rralla rastet kur Melania Trump e ka vendosur në siklet bashkëshortin publikisht.

Ashtu si çdo fillim muaj, astrologia e njohur Meri Shehu ka qenë e ftuar në emisionin "Rudina", ku edhe ka bërë renditjen e shenjave me m

A ekzistojnë strategji të veçanta për të hyrë në zemrën e një personi dhe për t’i bindur ata që të jenë pjesë e jona?

Këngëtari i njohur Chris Trousdale është ndarë nga jeta në moshën 34 vjeçare. Lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta para kohe të ish-anëta