“Çmendet” 20-vjeçari, i vë flakën Benz-it me vlerë 150 mijë dollarë! (VIDEO)

25/10/2020 - 20:45

Një i ri rus duket se është “çmendur”.

I ka vendosur flakën një “Mercedesi AMG GT 63 S”, të zi, e cila ka një vlerë prej 150 mijë dollarësh. Pasi ka djegur makinën në një hapësirë të hapur, i riu ka filmuar të gjithë momentin.

Nuk dihet ende arsyeja se përse djali i quajtur Mihail ka bërë një veprim të tillë. Por ka zëra se djali është një youtube-r i njohur dhe të gjithën e ka bërë për të përfituar sa më shumë klikime në rrjet. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Ish-çifti i famshëm, Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus prej kohësh janë në qendër të mediave për jetën e tyre private.

Është ëndrra e çdo adhuruesi filmash të kalojë sezonin e pushimeve duke parë filmat e tyre të preferuar të festave, por “Reviews.org” do

Pas përfundimit të pandemisë së Covid-19, Bill Gates, parashikon se do të ketë 50 përqind më pak udhëtime me aeroplan, sesa ka pasur më h

Shpesh herë jemi vetë ne shqiptarët që "e teprojmë" për të nxjerrë patjetër me prejardhje nga toka jonë figura të shquara të historisë, s