Çmenduri! 18-vjeçari vret fqinjin dhe videon e krimit e hedh në “TikTok”

11/08/2020 - 09:27

Një 18-vjeçar nga Amerika ka vrarë fqinjin e tij, vetëm për të realizuar një video për “TikTok”. Mediat e huaja janë shprehur se viktima ka qenë 51-vjeçari William Durham, i cili ka ngelur i vdekur në vend nga plagët që kishte marë.

Zachary Latham ka filmuar krimin me një kamerë amatore, të mbajtur nga e dashura e tij dhe është shpërndarë në rrjetin social “TikTok”.

Në video shihet teksa Durham i afrohet makinës së agresorit dhe ky i fundit e godet. Plagët i sollën vdekjen, ndërkohë që prokuroria ka nisur një hetim rreth kësaj ngjarjeje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një djalë 6-vjeçar ka ndërruar jetë në qytetin e Teksasit, pasi  një lloj paraziti i quajtur ameba i ka shkatërruar trurin.

Ish-presidenti amerikan Barack dhe Michelle Obama janë njerëzit më të admiruar në botë, sipas një sondazhi nga ”YouGov Opinion Research I

Aktorja Lisa Kujofsa do të largohet nga spektakli i Klanifornias. Lisa e bëri vetë njoftimin përmes rrjeteve sociale,  por nuk dha shumë

Këto janë momentet shokuese kur një lum vere të kuqe shpërthen nga depozita 50,000-litra në një fabrikë në Spanjë. Pamjet e shpërndara në

Joni Gjebrea dhe vajza simpatike, Merlin Haxhiymeri u fejuan në vitin 2018. 

Producenti Alberto Tarallo po cilësohet në Itali, si "Lucifer" ose "Djalli i portës së Ares", duke iu referuar kompanisë së tij "AresFilm

Këngëtarja amerikane, Mariah Carey, është treguar e hapur me audiencën sa i përket traumave gjatë fëmijërisë.

Antoneta Dhima në kohën e pandemisë së koronavirusit u bë e njohur kur foli për infektimin e djalit të saj pak muaj më parë.