Çmenduria e Ronaldos, mban në dorë Rolexin më të shtrenjtë në qarkullim

30/06/2020 - 15:33

Cristiano Ronaldo mbetet njeriu i rekordeve, brenda dhe jashtë fushave të blerta. I jashtëzakonshëm për cilësitë e tij si futbollit, por edhe për shpenzimet.

Makinat dhe orët e shtrenjta janë pasionet e tij. Në dorë mban gjithmonë një një send me vlerë të paimagjinueshme, të mbushur me diamante.

Një nga orët e veçanta të CR7 është edhe Rolexi më i kushtueshëm në qarkullim. 

Një GMT-Master me ar të bardhë, i mbuluar me diamantë. Vlera e saj është 442 100 euro, të cilën edhe Georgina është e fiksuar për ta mbajtur në dorë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

A jeni ndier ndonjëherë të lodhur menjëherë pasi zgjoheni dhe keni ndjesinë sikur të keni qenë në këmbë gjatë gjithë natës?

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, ndryshe nga herët e tjera, ka rrëfyer në TV një profil tjetër, atë të jetës së tij personale, karrierë

Planeti 9 mund të jetë një vrimë e zezë. Dy astronomë të Harvardit kanë propozuar një teknikë për ta zbuluar këtë gjë.

Milica Dabovic, kampione Europe me Serbinë në vitin 2015, ka qenë një nga basketbollistet më të bukura.

Trajnerja e fitness-it, Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" në Top Channel ku foli për lidhjen e veçantë me qenushin e sa

Gjendet trupi i pajetë i aktores Naya Rivera, në një liqen në shtetin amerikan të Kalifornisë.

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.