Dashuria nuk njeh moshë! Fjolla Morina ka vite diferencë me partnerin e saj

20/01/2021 - 22:31

Këngëtarja Fjolla Morina ishte padyshim një nga personazhet më të përfolur të 2020-të. Arrestimi i saj për trafikim armësh dhe më pas bërja publike e lidhjes me biznesmenin Fisnik Syla, e vendosi këngëtaren në qendër të vëmendjes mediatike.

Ata kanë treguar se janë shumë të dashuruar e se po presin të martohen.

Fisniku ka festuar javën që lamë pas 30-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të shënuar për të, ata kanë organizuar një festë gjigante ku kanë mbledhur miq e familjarë e kanë darkuar e gëzuar së bashku.

Në rrjete sociale nuk kanë munguar pamjet nga festa e ditëlindjes, si dhe urimi i ëmbël i Fjollës për partnerin e saj.

Por a e dini sa diferencë moshe kanë mes tyre? Këngëtarja është 41 vjeçe dhe çifti ka një diferencë prej 11 vitesh me njëri-tjetrin. Ja dhe një dëshmi tjetër se dashuria nuk njeh moshë.

Në një intervistë të dhënë për “Revista Who”, këngëtarja ka treguar se me Fisnikun ka gati 1 vit e lidhur dhe se është njohur me të nga disa miq të përbashkët.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një turisteje i ka buzëqeshur fati teksa ka qenë duke pritur avionin.

Ndikimi që kanë pasur kufizimet tek të moshuarit ka luajtur një rol pengues në jetën e tyre normale për shkak edhe të brishtësisë fizike

Wanda provokoi edhe një herë ndjekësit me foto nga shtrati.

Mjegulla ka “pushtuar” Durrësin mbrëmjen e sotme.

“E dimë të gjithë si është shtypi britanik dhe ishte pikërisht ai që po shkatërronte shëndetin tim mendor.

Ndër pyetjet e shumta që na mundojnë lidhur me pandeminë Covid-19, nisur nga “kur do të mbarojë e gjitha kjo situatë” apo “edhe për sa ko

1. Ju nuk mund ta llogaritni saktë dritaren tuaj pjellore.

Një e moshuar nga Çekia po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Mbretëresha e Mbretërisë së Bashkuar, Elisabeth ka mbajur një fjalim të rrallë mbi vaksinimin ndaj Covid-19, duke sugjeruar se është egoi

Sonda e Nasës, Perserverance do të nisë kërkimet për shenja jete të mëhershme në Mars, por zbulimi më i ri duket sikur mbështet idenë edh