Dasma sekrete! Modelja e njohur i jep fund beqarisë

12/07/2019 - 13:57

Modelja Heidi Klum 46 vjeç dhe Kaulitz, kitaristi 29-vjeçar i grupit gjerman Tokio Hotel, janë martuar në fshehtësi. Ditët e fundit lidhur me këtë detaj ata u kthyen në qendrën e vëmendies në median botërore.

Sipas raportimeve të "People", modelja dhe muzikanti janë martuar 2 muaj pasi shpallën fejesën e tyre. Gjithçka ka ndodhur në mënyrë konfidenciale diku në Kaliforni.

Historia e dashurisë së çiftit filloi  në muajt e parë të vitit 2018 dhe dalja e tyre e parë publike si çift ka qenë në eventin ‘amFAR Gala’ në po atë vit. Kjo është martesa e tretë e modeles.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ishte dashuruar marrëzisht me një stjuardesë të një fluturimi të kompanisë ‘Lufthansa’, që nisej nga aeroporti i Beogradit për Frankfurt,

Aktorja e njohur Jessica Alba ka folur së fundmi për tatuazhet e saj, teksa rrëfeu se vendosi të realizonte 3 të tillë me shenjat e horos

Një aktor nga Hong Kong është qëlluar me thikë në skenë në Kinë. 

Një amerikane dhe i dashuri i saj kanadez janë gjetur të vdekur në një autostradë.

Gazetari i njohur Sokol Balla që nga vjeshta nuk do të jetë më pjesë e "Vizion Plus".

Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Presidentit turk Rexhep

Sara Hoxha poston foto ndërsa është në muajin e fundit të shtatzënisë.

Taylor Swift, Mbretëresha Elizabet, Angelina Jolie, nuk janë më femrat më të admiruara në botë.