Denzel Washington rikthehet protagonist në një film thriller

15/03/2019 - 09:15

Denzel Washington do të jetë protagonisti i “Little Things”, filmi thriller i prodhuar nga “Warner Bros”.

Në qendër të historisë do të jetë Deke (Washington), sherifi i qarkut Kern, i cili bashkon forcat me një detektiv të quajtur Braxter, në ndjekje të një vrasësi serial.

Instinkti i Deke, që e udhëheq atë për të identifikuar detajet e vogla që shpesh kanë kaluar pa u vënë re, provon të jenë jashtëzakonisht të sakta.

Fakti që ai është i gatshëm të shkojë kundër rregullave, shtyn Baxter të përballet me një dilemë të tmerrshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Antarktida perëndimore po përballet me shkrirjen e akullnajave për shkak të ngrohjes së ujit të detit.

Meghan Markle dhe princi Harry sot festojnë njëvjetorin e martesës.

Aktori i njohur Arnold Schwarzenegger është sulmuar nga një person, teksa po merrte pjesë në një aktivitet sportiv në nder të tij, në një

Festë e madhe e Bayernit për titullin e fituar në javën e fundit të Bundesligës.

Hëna e plotë e majit njihet zakonisht si hëna e luleve për shkak të të gjitha lulëzimeve këtë muaj.

Arnold Schwarzenegger u sulmua pas krahëve gjatë një eventi në Johannesburg, në Afrikën e Jugut.

“Në pamje të parë Gerta Miftari duket si çdo vajzë tjetër e moshës së saj.

Ndonëse kanë kaluar 30 vjet nga publikimi për herë të parë, superhiti "Like a Prayer" i kënduar nga ylli botëror të popit Madona ngjalli