Deputeti i Shijakut zbulon për kë bën tifo në Botëror

Postuar: 18/06/2018 - 21:21

   Botërori “Rusi 2018” ka disa ditë që ka nisur dhe po mban të mbërthyer pas ekranit tifozë nga e gjithë bota.

Edhe tifozët shqiptarë nuk bëjnë përjashtim, ashtu siç nuk bëjnë përjashtim edhe deputetët, që megjithë angazhimet e politikës gjejnë kohën për të ndjekur ekipet e zemrës.

Deputeti Jurgis Çyrbja ka një motiv më shumë për të bërë tifo për ekipin e Gjermanisë, pasi siç thotë edhe vetë do ta hapë dritën jeshile për negocitat.

Me këtë bëni tifo?
Gjermaninë

Edhe po nuk na hapi negociatat?
Jemi të sigurtë që do i hapë

Do të fitojë Gjermania, mbrëmë ishte shumë dobët?
Do të fitojë

Keni blerë biletë për në Rusi?
Jo, Jo, akoma

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Artisti Robert Aliaj ka bërë një rrëfim të fortë në studion e emisionit “Provokacija” të Mustafa Nanos në ABC News.

   Kimberly Thompson është ish-bateristja e stafit të Beyonce, e cila sapo është tërhequr nga detyra e saj.

   Kur dëshira për të luajtur në lojërat online, na kthehet në një obsesion, duhet të bëjmë kujdes sepse tashmë kjo është një sëmundje…”

   Noah Cyrus po shet një shishe me lotët e saj, për 12,000 dollarë.

Nëse nuk e njihni Cristiano Ronaldo-n, atëherë duhet të keni jetuar poshtë një shkëmbi për 15 vitet e fundit.

Mbrëmjen e kaluar në kryeqytet u zhvillua një ndër eventet më të rëndësishme.

Pasi i ofendoi fëmijën gjatë transmetimit të emisionit ngjarja ka degraduar kur aktorja e njohur është ngritur nga vendi dhe i ka qëlluar

Një parashutist amerikan gati theu këmbët e tij kur hedhja nga pallati 19-katësh nuk shkoi ashtu sic duhej.

Mjaftojnë 30 minuta pas konsumimit të një pijeje të ëmbël joalkoolike, që niveli i sheqerit në gjak të rritet ndjehsëm.

   “Game of Thrones” fitoi çmimin Emmy në kategorinë e më të mirit për seritë dramë, për të tretën herë.