Deputetja e Durrësit, Edlira Hyseni: Ne prapë jemi shokë të mirë!

06/08/2019 - 21:55

Deputetja e Durrësit, Edlira Hyseni, po shijon disa ditë pushime, së bashku me djalin e saj që është kthyer nga studimet jashtë shtetit dhe një grup miqsh.

E pikërisht djalit, që është pika e saj e dobët, Hyseni i ka kushtuar një status në Facebook, në të cilin rrëfen raportin ndonjëherë të komplikuar prind-fëmijë, por njëkohësisht thekson se ata dy dy mbeten shokë të mirë.

Statusi i deputetes Hyseni:

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ajo që mund të konsiderohej si një garë rutinë me kuaj, është rikthyer në një “fushë betejë” në Australi.

Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze në Martha’s Vineyard në Massachusetts.

Një nga tregjet më të famshme të Krishtlindjeve në Gjermani paraqiti një tortë, e cila peshonte rreth 4 tonë.

Mund të tingëllojë si gjëja më absurde që keni dëgjuar së fundmi, por po, është e vërtetë: një banane e ngjitur në mur me ngjitës doli në

Një video e David Beckham duke fjetur është vendosur për tu parë në spitalin e Londës, ku edhe ish-futbollisti lindi.

Observatori Evropian Jugor (ESO) ka krijuar një vizualizim të frikshëm dixhital që tregon se çfarë do të ndodhë me Tokën kur planeti ynë

Në disa raste thonë se qentë nuk janë të denjë për njerëzit.

Ende nuk dihet me siguri fati i godinës 6-katëshe, në bulevardin “Dyrrah”, të cilit i është vënë shiriti bllokues që ditën e parë të tërm