Dështimi i Kourtney Kardashian (FOTO)

20/03/2019 - 15:40

Kourtney Kardashian i ka vjedhur vëmendjen motrave të saj me fotografinë e fundit që ka publikuar në Instagram.

Ajo ka realizuar një fotografi artistike ku shfaqet e zhveshur në një vaskë të mbuluar me shkumë. Shumë përdorues e kanë akuzuar për përdorim të dështuar të photoshopit.

Sipas tyre, janë bërë modifikime amatorësh në fotografi. Përdoruesit i referohen qëndrimit të kokës së saj, ekspozimit të dorës dhe mënyrës se si i ka mbajtur këmbët.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar

Pornostarja Anna Ciriani është mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian.

Duheshin dhe 5 minuta të përfundonte ndeshja mes Siksers dhe Nets në NBA dhe në stolin e vendasve, Xhoel Embind, me bluzë ka mbuluar hund