Detajet që tregojnë se martesa Kim-Kanye ka mbaruar 3 vite përpara ndarjes zyrtare!

09/05/2021 - 11:11

BuzzFeed ka bërë një përmbledhje të ngjarjeve që tregojnë se ndoshta lidhja e Kim Kardashian dhe reperit Kanye West, ka përfunduar vite më parë, përpara se të gjithë ta dinin për ndarjen. 

Në një moment gjatë xhirimeve për Keeping Up With the Kardashians, Kim-it i bie telefoni dhe ajo i kthehet me shqetësim producentëve duke thënë: "Kanye po del live në TMZ tani".

Pak çaste më vonë, Kanye doli dhe deklaroi se ai besonte se "skllavëria ishte një zgjedhje". Një muaj pas daljes së tij në TMZ, Kanye zbuloi se komentet e tij jo vetëm që shkaktuan zemërim universal, por sollën probleme dhe në martesë. Kim konfirmoi se "qau dhe u zu" me reperin për një javë dhe një episod i tërë i reality show-t iu dedikua problematikave dhe zënkave të tyre si çift.

Gjatë episodit, Kim rrëfeu se Kanye ishte ndjerë "i lënë pas dore" pas lindjes së fundit të fëmijës së tyre të tretë. Kur të dy u panë duke debatuar përpara kamerave, u thye dhe ideja e "një çifti perfekt", që njerëzit kishin parasysh.

Një tjetër zënkë ndodhi një natë para Met Gala 2019, kur Kanye tha se veshja e Kim ishte "shumë e hapur" dhe "ai e kishte problem që ajo po tregonte trupin". 

Në një tekst kënge, Kanye shkruan: "Gruaja më telefonon, bërtet, thotë që do humbasim gjithçka".

Edhe gjatë karantinës, dyshja nuk u izolua në të njëjtën shtëpi dhe festa të rëndësishme si Dita e Falenderimeve apo Krishtlindjet, nuk i kaluan bashkë. Më 19 shkurt, Kim zyrtarizoi divorcin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një postim në rrjete sociale i kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka ngritur dyshimet se këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua

Kombinimi i veshjeve me aksesorë shtesë për të krijuar një stil unik është pjesë e pandarë e përditshmërisë së artistes durrsake Asel Ist

Majat e djegura të flokëve janë një shqetësim i vazhdueshëm, por nëse tregohesh pak më e kujdesshme, mund t’i evitosh.

Princi Philip do të kishte festuar 100-vjetorin e lindjes më 10 qershor dhe me rastin e ditës së tij të lindjes, anëtarët e familjes mbre

Marsi është planeti i energjisë dhe jetës suaj mund t’i kishte munguar, por kjo situatë po ndryshon pasi tashmë planeti do të kalojë në s

Janë plot dhjetë ndryshime ato të cilat sjellin në vetvete kundërshtime mes gjinisë mashkullore dhe femërore.

Kur punojmë shumë për të përfunduar një projekt, shumica prej nesh përpiqen të dëgjojnë muzikë, në mënyrë që të përqendrohemi në detyrën

Një 18-vjeçare në Itali ka ndërruar jetë si pasojë e një tromboze.

Studiuesja e astrologjisë Keti Sula ka treguar se përse kryeministri Edi Rama fitoi zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Në verë më shumë se kurrë, dielli shqetëson shikimin tonë, prandaj përdorimi i syzeve dielli bëhet më i domosdoshëm.