Detyroi vajzën të bënte testin e virgjërisë, akuzohet babai

20/09/2018 - 14:01

Një baba iranian është akuzuar se ka dërguar vajzën e tij të bëjë testin e virgjërisë pasi zbuloi se ajo kishte një të dashur sekret. Duke qarë në sallën e gjyqit në Kingston Crown Court, ai pretendoi se donte të kontrollonte nëse vajza ishte përdhunuar.

Ali Safaraei tha se kjo çështje kishte shkatërruar familjen e tij. Sipas 56-vjeçarit, ai u përpoq që të mbante adoleshenten Sophia Safaraei, larg nga çdo rreziku dhe miqtë e këqinj dhe mediat sociale por dështoi.

Sipas akuzën Ali dhe bashkëshortja e tij Mitra Eidiani, 42 vjeç, u përpoqën të kontrollonin 18-vjeçaren dhe kërcënuan se do të vrisnin të dashurin e saj Bailey Marshall-Telfer, 18 vjeç, pasi zbuluan marrëdhënien e tyre.

Kur ai mbërrti në shtëpi Mitra i tha se kishte gjetur një djalë në shtëpinë tyre në Clapham, në jug-perëndim të Londrës, por që ishte larguar.

Por Ali mohoi se e detyroi vajzën e tij të bënte testin e virgjërisë: "Unë i thashë të bënim një kontroll. Nuk përmenda fjalën virgjëri. Zyrtari e përmendi atë, nuk janë fjalët e mia, ai e vuri në gojën time, vetëm përmenda fjalën kontroll. Vajza më tha që nuk e kishte prekur dhe se mund ta provonte por ndryshoi mendje më vonë."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasi Tristan Thompson e tradhtoi Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në rrjet kanë vërshuar me shpejtësi

Dukesha Meghan Markle organizoi dje festën e foshnjes që do të sjellë në jetë.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet që kanë një histori të gjatë dashurie, ato u fejuan gjatë vitit 2018.

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Last Hurrah” ku duket më seksi se kurrë.

"Disney" ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga produksionet më të njohura dhe të suksesshme kur bëhet fjalë për filmat vizatimorë.

8-vjeçarja Frensi Lluka, i ka idetë e qarta se çfarë do të bëhet kur të rritet.

Partnerja e kryeministres lesbike të Serbisë, Ana Bërnabiq, Milica Gjurgjiq, ka sjellë në jetë një djalë.

8 vite më parë Gjon Muharremaj mahniti jurinë e ‘Albania’s Got Talent’ me zërin e tij teksa këndonte një prej baladave më të dashura fran

Modelja australiane Jem Wolfie ka kaluar një ditë të bukur në plazh dhe ka ndarë me fansat e saj fotot nga bregdeti i vendlindjes së saj.

Aktualisht kudo në rrjet gëlojnë lajmet se Tristan Thompson ka tradhtuar Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woo