Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Dhurata që çifti Basha i bëri Monika Kryemadhit për ditëlindje

09/04/2021 - 19:02

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, feston sot 47-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë, urimet për të kanë qenë të shumta si nga personalitetet e politikës ashtu dhe ata jashtë saj.

Ndërkohë, në një postim në Instagram, Kryemadhi ka publikuar buqetat me lule dhe urimet që ka marrë, ndërsa mes tyre nuk mungonte edhe ai i kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe bashkëshortes së tij, Aurelës.

Ata i dhuruan Kryemadhit një buqetë me trëndafila të kuq shoqëruar me një pusullë ku shkruhej: “Edhe 100 vite të bukura dhe të lumtura!”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ju mund të keni një listë të gjatë arsyesh pse ju dhe një person i caktuar nuk mund të vazhdoni së bashku.

Gjatë çdo dite qoftë nëse jemi në punë apo jo, kemi nevojë të madhe për të pasur energji dhe forcë.

Olivia Parkinson kishte porositur një iPhone 12 ProMax, por kur hapi kutinë zbuloi se telefoni i saj i ri ishte zëvendësuar me një pllakë

Një përkthyese kineze, e cila ka punuar për fondacionin e Bill dhe Melinda Gates ka reaguar për herë të parë pas thashethemeve në interne

E ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan ka qenë astrologia Meri Shehu, e cila ka dhënë parashikimet për të gjitha shenjat e horoskopit.

Ish-bashkëshortja tashmë e bashkëthemeluesit të Microsoft Bill Gates, Melina Gates, ka marrë me qira ishullin Calivny në Grenada, Karaibe

Akullnajat gjermane po shkrihen  më shpejt se sa mendohej më parë dhe për dhjetë vjet ato mund të mos ekzistojnë fare.

Archie, djali i Princit Harry dhe Meghan Markle feston sot 2-vjetorin e lindjes dhe e gjithë vëmendja është te qëndrimi që do të mbajë fa

Princi Philip u nda nga jeta në moshën 99-vjeçare pak javë më parë, pasi kohët e fundit i ishin shfaqur probleme të rëndë shëndetësore.