Dilema/ E ka apo nuk e ka dorën aty Harry?! (FOTO)

29/10/2018 - 20:27

Prej disa ditësh, Princ Harry dhe Meghan Markle po shijojnë një turne në Australi, por ditë pas dite mediet kanë një gjë të re për të shkruar për ta. Veç shumë takimeve me zyrtarë, politikanë apo edhe njerëz në nevojë, çifti më i përfolur i momentit në të gjithë botën, arrin të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Megjithatë, asnjëherë si këtë herë...

Fotoja që ka bërë xhiron në rrjet është ajo që ka kapur Harry-n në një pozicion të sikletshëm, me dorën te të pasmet e Meghan.

Duke u larguar nga Zelanda e Re, Harry duket sikur ka prekur fundshpinën e Meghan. Në fakt, rrjeti zien nga dilema “e ka apo nuk e ka dorën Harry” në një vend të sikletshëm. Sipas komentuesve, ai thjesht është ndodhur pas Meghan, por dora e tij është fotografuar në këtë mënyrë.

Megjithatë, nga publikimi i fotos në një faqe në Instagram, rrjeti shpërtheu me komente.

“Ata e çuan shfaqjen e dashurisë në publik në një tjetër nivel”– shkruante dikush.

“Më pëlqen edhe kjo mënyrë e qëndrimit të Harry-t”– një tjetër dhe shumë komente të cilat janë ndarë në dy pjesë – ata që e kritikojnë dhe të tjerë që janë të bindur se është thjesht një objektiv “i ngrirë”.

“Mendoj se Princi Harry do ta marrë këtë fotot dhe do ta vendosë në kornizë” – shkruajnë edhe të tjerë komentues si për ta ironizuar Princin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tiffany Trump, vajza më e vogël e ish-presidentit amerikan, Donald Trump është fejuar me të dashurin e saj, Michael Boulos.

Avokatët e Dukeshës së Sussex, Meghan Markle kanë deklaruar se padia kundër tabloidit "Associated Newspapers" për shkelje të privatësisë

Viti 2021 pritet të jetë shumë më ndryshe se viti pandemik që lamë pas, për shkak të të cilit u anuluan shumë prodhime kinematografike os

Nga sot qyteti i Milanos ndalon pirjen e duhanit në mjedise të hapura në disa zona të qytetit. Ndalimet fillojnë nga stacionet e transpor

Një ngjarje thuajse e pabesueshme ka ndodhur në Tecamac të Meksikës, ku një vajzë 12-vjeç dhe një djalë 15 vjeç kanë sjellë në jetë një d

Një person në California, SHBA, i cili ishte “i frikësuar për të shkuar në shtëpi për shkak të Covid” jetoi i fshehur në Aeroportin O’Har

Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump ka dhënë mesazhin e saj të lamtumirës në prag të largimit nga Shtëpia

Arkeologët tashmë do të kenë mundësi të kuptojnë më mirë Tempullin e Kukulcan pasi një investigues pati mundësinë të filmonte brenda stru

Në një zonë lindore të Turqisë, trashësia e dëborës ka shkuar deri në pesë metra.

Siç dihet tashmë nga eksperienca e këtyre muajve të pandemisë, por edhe nga protokollet e Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), si