"Disa gjëra nuk shkojnë fare", Ermali gati për të qarë prej Amit

14/11/2018 - 13:07

Moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi gjithmonë poston video dhe momente për të qeshur nga përditshmëria e tij.

Ditën e sotme ai ka ndarë me ndjekësit në Instagram një problem mjaft shqetësues që po ndodh në shtëpinë e tij, konkretisht në banjon e shtëpisë. I ndodhur përballë pasqyrës ai ka vënë re se në anët e ndara me bashkëshorten e tij Amin nuk janë aspak në proporcion të njëjtë.

“Jam në banjon e shtëpisë time dhe po shoh disa gjëra që nuk shkojnë fare, kjo është ana e Amit, kjo është ana ime” – thotë Ermali në videon ku duket shumë i mërzitur dhe gati për të qarë teksa tregon se ana e Amit është e mbushur me produkte ndërsa ana e tij mban vetëm një shkumë dhe brisk rroje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pema e Krishtlindjeve më e shtrenjtë në Evropë është e krijuar nga monedha të arta dhe vlera e saj është 2.3 milionë euro.

Mercedes Benz ka vendosur të shpenzojë 20 miliardë euro për makina elektronike me bateri.

Nuk ka kurrë paqe për Diego Armando Maradonën, i cili në një mënyrë apo tjetër mbetet në qendrën e vëmendjes.

Reperja e famshme ka zbuluar në rrjetet sociale një marrëdhënie të re me një burrë që ka një të kaluar të trazuar prapa tij.

Një vajzë 7-vjeçare nga India shkoi në polici pasi babai i saj theu premtimin për të bërë një tualet.

Në prag festash, të shumtë mendojnë të udhëtojnë në shtete të ndryshme. Por, ku janë të lirë të udhëtojnë ose jo shqiptarët?

Emri më i kërkuar në Google për të dytin vit rradhazi në Mbretërinë e Bashkuar është "Meghan Markle".

Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e sportit.

Kryeministrja britanike, Theresa May ka telashe me daljen nga Bashkimi Europian, por edhe me daljen nga vet makina e saj.

Bashkëshortja e Ikardit, Vanda Nara, herë pas here i merr vëmendjen kapitenit të Interit me deklaratat e saj.