Diva Madonna, me kërkesa të çmendura për stafin

15/06/2019 - 09:33

Madonna është një diva e vërtetë dhe jo më kot njihet ndryshe si mbretëresha e muzikës pop. Dhe Madonna kujdeset që të bjerë në sy kudo që shkon me sjelljen e saj prej mbretëreshe. Një person pranë këngëtares së famshme, tregon kërkesat e saj të çmendura dhe sa e vështirë është të qëndrosh pranë Madonnës.

Disa ditë më parë Madonna u ankua se nuk mund të shkonte në tualetin e avionit pasi dyshemeja ishte shumë e ftohtë. Ajo këmbënguli për minuta të tëra të ngrohej, por piloti i tha me mirësjellje që kjo nuk ishte e mundur për momentin. Nëse do të plotësohej dëshira e saj, ai do të kishte problem me drejtimin e avionit. Megjithatë Madonnës nuk i interesoi.

Sa i përket hotelit ku qëndron Madonna, diva ka disa kërkesa edhe për suitën ku do të kalojë natën. Ajo do të ketë piano të madhe dhe kërkon që dhoma të jetë e mbushur plotë me trëndafila rozë, kërkon një djathë shumë të veçantë, avokado dhe fruta të sezonit të gjitha të dekoruara bukur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sipas “The Sun”, karakteri i Paul Walker po rikthehet sërish në “Fast&Furious 9”.

Vitit 2019 po i vjen fundi dhe disa shenja të horoskopit do të përballen me ndryshime të mëdha.

Beteja e Sinisa Mihajlovic me leuçeminë mori një shtysë të re pasi trajneri i Bolonjës u largua nga spitali “Sant’Orsola”, të mërkurën pa

Djali i dytë i Mbretëreshës Elizabeth, princi Andrew i Britanisë së Madhe do të tërhiqet së shpejti nga të gjitha postet publike.

Prej gjashtë javësh Marsi ka qëndruar në Peshore, shenjën më pak të preferuar të këtij planeti.

E dimë se është e vështirë t’ju bindim, por na lejoni të provojmë të gjitha arsyet pse nga sot nuk duhet ta vrisni merimangën tjetër që d

Sot është një ditë e veçantë për aktorin e njohur të humorit, Bes Kallaku.

Një majmun që është parë në një kopsht zoologjik në Kinë, duket se ka problem që të gjejë dashurinë e tij, pasi nuk ka fytyrën e një majm

Një grua shtatzënë është sulmuar për vdekje nga qentë në një pyll në veri të Francës, ku po ndodhte një gjueti.