Do e shohim sërish Paul Walker në “Fast & Furious 9”?

21/11/2019 - 14:56

Sipas “The Sun”, karakteri i Paul Walker po rikthehet sërish në “Fast&Furious 9”. Ende nuk është e qartë nëse një aktori i ri do të portretizojë rolin apo do të përdoren pamje arkivë.

Walker ka qenë pjesë e ‘Fast & Furious’ që nga fillimi, duke luajtur së bashku me Vin Diesel, si një polic i infiltruar që quhej Brian O’Connor. Ata u ribashkuan më pas në filmin e vitit 2009 ‘Fast & Furious’ dhe më pas në ‘Fast Five’ të vitit 2011, ‘Fast & Furious 6’ të vitit 2013 dhe ‘Furious 7’ të vitit 2011.

Paraqitja e tij e fundit ishte në ‘Fast & Furious 6’ i vitit  2015, xhirimet e së cilës ishin bërë para vdekjes së tij.

Fast & Furious 9, ku interpretojnë Vin Diesel dhe John Cena, do dalë në kinema më 22 maj 2020.

Paul Walker u nda nga jeta në vitin 2013, si pasojë e një aksidenti automobilistik.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

A jeni ndër ata që lodheni në përpjekjen më të vogël?

Ndërkohë që kampionati francez është mbyllur përpara kohe për shkak të një vendimi të qeverisë, Paris Saint Germain ka nisur përgatitjet

Dy elefantë bebe, që ushqehen nga e njëjta nënë, janë pikasur në një park kombëtar në Sri Lanka, dhe zyrtarët mendojnë se ta mund të jenë

Një shoqatë italiane e dasmave ka organizuar një manifestim të pazakontë me 15 vajza të veshura me fustane nusërie, të cilat kanë parakal

Gjinekologia Anika Dokle ka postuar një foto fantastike, të një bebeje e cila ka lindur me këmishë në maternitetin "Koço Gliozheni".

Aktorja e “Glee”, Naya Rivera, 33 vjeçe, raportohet e zhdukur pas një aksidenti gjatë notimit në liqenin Piru, Ventura, Kaliforni.

Aspirinat me siguri janë të njohura për ju duke qenë se janë ndër barnat e para që zgjidhin problemet shëndetësore.

Këngëtarja kosovare, Eliza Hoxha, njëkohësisht deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, ka rezultuar pozitive me koronavirus.

2 korriku e kthen Saturnin mbrapa, nga Ujori ai hidhet në Bricjap, tek një shenjë që dashuron dhe udhëheq, ku do të qëndrojë deri para Kr

Ndonjëherë ndodh që në trup zbulon shenja ose të nxira të cilat shfaqen krejt papritur.